Brat, suspensie roata, 39604

212,0 RON
Disponibilitate: Disponibil


Brat, suspensie roata de la producatorul FEBI BILSTEIN.
SKU: 39604
Specificatii
Secificații tehnice
Numar articol par39603
Materialtabla de otel
Tip legaturabrat suspensie
Partea de montareAxa fata dreapta
Partea de montarepartea de jos
Greutate (în kg)5,320 kg
Numar bucati necesare1
Echivalente OE
Producător Cod
GENERAL MOTORS 91166461
GENERAL MOTORS 93851118
GENERAL MOTORS 93858142
ISUZU 897188023
NISSAN 54502-00Q0B
NISSAN 54502-00QAA
NISSAN 54502-00QAB
OPEL 4408 959
OPEL 4412 936
OPEL 4418 224
OPEL 6238230
PORSCHE 477253125C
RENAULT 82 00 247 900
RENAULT 82 00 565 079
SANTANA 51580B80130
SUZUKI 5158080130
SUZUKI 51580B80130
VAUXHALL 24427919
VAUXHALL 91166461
VAUXHALL 93851118
VAUXHALL 93858142
Echivalente AM
Producător Cod
A.B.S. 210854
A.B.S. 211259
A.B.S. SL4247
ANSA PR0907
APEC braking WIR5148
ASHIKA 72-01-120R
ASHIKA 72-01-121
ASHIKA 72-01-132R
ASHIKA 72-01-133
ASSO 38 8001
ATE 24.8190-0719.2
ATE 620719
AUTOMEGA 1044310869
AUTOMEGA 1144180224
AUTOMEGA 1144310869
AUTOMEGA 3044120934
AUTOMEGA 3044120936
AUTOMEGA 3044180224
BENDIX 041292B
BENDIX 041920B
BENDIX 581386
BIRTH 2517
BIRTH 51177
BLUE PRINT ADK85332
BOGE 88-259-A
BOGE 88-260-A
BORG & BECK BCA6153
BORG & BECK BSK6490
BOSAL 284521
BOSCH 1 987 474 585
BOSCH 1 987 474 968
BREMBO A 00 251
CARRAB BRAKE PARTS 8220
CARRAB BRAKE PARTS 8220-1
DELPHI LH6266
DELPHI LZ0166
DELPHI TC1468
DITAS A1-2888
DITAS A1-2890
FAI AutoParts SS2575
FEBI BILSTEIN 22072
FEBI BILSTEIN 8200247900
FEBI BILSTEIN 8200565079
FERODO FWI272
FIRST LINE FCA6153
FIRST LINE FSK6490
FLENNOR FL0937-G
FLENNOR FL866-D
FRAP 2267
FRAP 2268
FREMAX WI-5048
fri.tech. SU.145
FTE BZ1080W-SET
GIRLING 6318902
GSP 510741
HAVAM HP11861
HELLA 8DK 355 250-511
HERTH+BUSS ELPARTS SS2575
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4911071
HUTCHINSON 590117
HUTCHINSON 590118
ICER 610452 E C
IMASAF PR1009
JAPANPARTS BS-120R
JAPANPARTS BS-121
JAPANPARTS BS-132R
JAPANPARTS BS-133
JAPKO 72120R
JAPKO 72121
JAPKO 72132R
JAPKO 72133
JP GROUP 1240102389
JURID 581386
JURID 581386J
KAMOKA 996175
KAVO PARTS BBH-8510
KAVO PARTS SCA-6682
KAWE 510840
KLOKKERHOLM 5089362A1
LEMFÖRDER 26938 01
LEMFÖRDER 26939 01
LEMFÖRDER 27219 02
LEMFÖRDER 33497 01
LPR KS0096
MAPCO 33122
MAPCO 49140
MAPCO 49142
MAPCO 56708
METZGER 5-930
METZGER 52023408
METZGER 57021218
METZGER 58005402
METZGER 87021218
METZGER R-121K
METZGER R-SB23
METZGER WK 17-096
MEYLE 16-14 610 0001
MEYLE 16-14 610 0002
MEYLE 16-16 010 0005/HD
MEYLE 16-16 050 0018
MEYLE 16-16 050 0018/HD
MEYLE 614 527 0000
MGA SB7792
MGA TU141
MINTEX MWI0220
MONROE L10527
MONROE L10569
MONROE L10816
MONROE L10817
MONROE L25527
MOOG NI-WP-2226
MOOG NI-WP-2226P
MOOG RE-WP-2300
NIPPARTS N4861041
NIPPARTS N4911039
NIPPARTS N4911041
NK 280108
NK 5013930
NK 5043634
NK 5103645
OCAP 0403808
OCAP 0782321
OCAP 0783808
OCAP 1215640
OCAP 1215641
OJD (QUICK BRAKE) WS 0220
OPTIMAL G6-1048
OPTIMAL WKT-50422K
PAGID P8049
PEX 12.04.313
PEX 12.07.394
PEX WK422
PEX WK422SET
QUINTON HAZELL BWI1015
QUINTON HAZELL QSA2221S
REMKAFLEX 2376
REMSA 001037
ROADHOUSE 001037
RTS 96-90408-1
RTS 96-90482-1
RUVILLE 915571
RUVILLE 916849
RUVILLE 936819
SASIC 2254007
SASIC 2254008
SASIC 9005769
sbs 5013930
sbs 5043634
sbs 5043637
SIDEM 6175
SIDEM 805627
SPIDAN 410035
SPIDAN 45891
SPIDAN 45893
SWAG 40 92 2072
SWAG 60 93 9604
TEXTAR 98029100
TOPRAN 207
TOPRAN 207 114
TRISCAN 8500 10527
TRISCAN 8500 10569
TRISCAN 8500 10816
TRISCAN 8500 10817
TRISCAN 8500 25527
TRUSTING SU.145
TRW GIC189
TRW JBJ719
TRW JBU731
TRW JBU767
TRW JBU768
TRW JTC1436
VAICO V38-0024
VEMA 23676
VEMA 23677
VEMO V38-0024
VEMO V40-72-0414
Masini compabitile
Marcă Model Motorizare Ani fabricație Capacitate motor kW PS Combustibil
NISSAN PRIMASTAR bus (X83) 2.0 2001 - 2000 1998 88 120 benzina
NISSAN PRIMASTAR bus (X83) dCi 100 2001 - 2000 1870 74 101 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83) dCi 120 2001 - 2000 1995 66 90 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83) dCi 140 2001 - 2000 2463 99 135 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83) dCi 150 2001 - 2000 2464 88 120 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83) dCi 80 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR bus (X83) dCi 90 2001 - 2000 1995 66 90 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 2.0 2002 - 2000 1998 88 120 benzina
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 100 2002 - 2000 1870 74 101 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 120 2002 - 2000 1995 66 90 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 140 2002 - 2000 2463 99 135 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 150 2002 - 2000 2464 88 120 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 80 2002 - 2000 1870 60 82 motor diesel
NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 90 2002 - 2000 1995 66 90 motor diesel
OPEL VIVARO caroserie (F7) 1.9 DI 2001 - 2000 1870 59 80 motor diesel
OPEL VIVARO caroserie (F7) 1.9 DTI 2001 - 2000 1870 74 101 motor diesel
OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.0 16V 2001 - 2000 1998 88 120 benzina
OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.0 CDTI 2001 - 2000 1995 66 90 motor diesel
OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.0 CDTI 2001 - 2000 1995 84 114 motor diesel
OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.0 ECOTEC 2001 - 2000 1998 86 117 benzina
OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.5 CDTI 2001 - 2000 2463 107 146 motor diesel
OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.5 CDTI 2001 - 2000 2464 84 114 motor diesel
OPEL VIVARO caroserie (F7) 2.5 DTI 2001 - 2000 2463 99 135 motor diesel
OPEL VIVARO Combi (J7) 1.9 DI 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
OPEL VIVARO Combi (J7) 1.9 DTI 2001 - 2000 1870 74 101 motor diesel
OPEL VIVARO Combi (J7) 2.0 16V 2001 - 2000 1998 88 120 benzina
OPEL VIVARO Combi (J7) 2.0 CDTI 2001 - 2000 1995 66 90 motor diesel
OPEL VIVARO Combi (J7) 2.0 CDTI 2001 - 2000 1995 84 114 motor diesel
OPEL VIVARO Combi (J7) 2.0 ECOTEC 2001 - 2000 1998 86 117 benzina
OPEL VIVARO Combi (J7) 2.5 CDTI 2001 - 2000 2464 84 114 motor diesel
OPEL VIVARO Combi (J7) 2.5 CDTI 2001 - 2000 2464 84 114 motor diesel
OPEL VIVARO Combi (J7) 2.5 DTI 2001 - 2000 2463 99 135 motor diesel
OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 1.9 Di 2006 - 2000 1870 59 80 motor diesel
OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 1.9 DTI 2006 - 2000 1870 74 101 motor diesel
OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 16V 2006 - 2000 1998 88 120 benzina
OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 CDTI 2006 - 2000 1995 66 90 motor diesel
OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 CDTI 2006 - 2000 1995 66 90 motor diesel
OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 ECOTEC 2006 - 2000 1998 86 117 benzina
OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.5 CDTI 2006 - 2000 2464 84 114 motor diesel
OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.5 CDTI 2006 - 2000 2464 84 114 motor diesel
OPEL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.5 DTi 2006 - 2000 2463 99 135 motor diesel
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCi 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C) 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B) 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 2.0 (JL0A) 2001 - 2000 1998 88 120 benzina
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 2.0 16V 2001 - 2000 1998 86 117 benzina
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 2.0 dCi 115 (JL0H) 2001 - 2000 1995 66 90 motor diesel
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 2.0 dCi 90 (JL0H) 2001 - 2000 1995 66 90 motor diesel
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 2.5 dCi 135 (JL0D) 2001 - 2000 2464 99 135 motor diesel
RENAULT TRAFIC II bus (JL) 2.5 dCi 145 (JL0J) 2001 - 2000 2464 84 114 motor diesel
RENAULT TRAFIC II caroserie (FL) 1.9 dCi 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
RENAULT TRAFIC II caroserie (FL) 1.9 dCi 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
RENAULT TRAFIC II caroserie (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C) 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
RENAULT TRAFIC II caroserie (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B) 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
RENAULT TRAFIC II caroserie (FL) 2.0 (FL0A) 2001 - 2000 1998 88 120 benzina
RENAULT TRAFIC II caroserie (FL) 2.0 16V 2001 - 2000 1998 86 117 benzina
RENAULT TRAFIC II caroserie (FL) 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U) 2001 - 2000 1995 66 90 motor diesel
RENAULT TRAFIC II caroserie (FL) 2.0 dCi 90 (FL0H) 2001 - 2000 1995 66 90 motor diesel
RENAULT TRAFIC II caroserie (FL) 2.5 dCi 145 (FL0J) 2001 - 2000 2464 84 114 motor diesel
RENAULT TRAFIC II platou / sasiu (EL) 1.9 dCi 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
RENAULT TRAFIC II platou / sasiu (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C) 2001 - 2000 1870 60 82 motor diesel
RENAULT TRAFIC II platou / sasiu (EL) 2.0 (EL0A) 2001 - 2000 1998 88 120 benzina
RENAULT TRAFIC II platou / sasiu (EL) 2.0 16V 2001 - 2000 1998 86 117 benzina
RENAULT TRAFIC II platou / sasiu (EL) 2.5 dCi 135 (EL0D) 2001 - 2000 2464 99 135 motor diesel
VAUXHALL VIVARO caroserie (F7) 1.9 DI 2001 - 2014 1870 59 80 motor diesel
VAUXHALL VIVARO caroserie (F7) 1.9 DTI 2001 - 2014 1870 74 101 motor diesel
VAUXHALL VIVARO caroserie (F7) 2.0 16V 2001 - 2014 1998 88 120 benzina
VAUXHALL VIVARO caroserie (F7) 2.0 CDTI 2001 - 2014 1995 66 90 motor diesel
VAUXHALL VIVARO caroserie (F7) 2.0 CDTI 2001 - 2014 1995 66 90 motor diesel
VAUXHALL VIVARO caroserie (F7) 2.0 ECOTEC 2001 - 2014 1998 86 117 benzina
VAUXHALL VIVARO caroserie (F7) 2.5 CDTI 2001 - 2014 2464 84 114 motor diesel
VAUXHALL VIVARO caroserie (F7) 2.5 DTI 2001 - 2014 2464 84 114 motor diesel
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 1.9 DI 2001 - 2014 1870 59 80 motor diesel
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 1.9 DTI 2001 - 2014 1870 74 101 motor diesel
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 2.0 16V 2001 - 2014 1998 88 120 benzina
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 2.0 CDTI 2001 - 2014 1995 66 90 motor diesel
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 2.0 CDTI 2001 - 2014 1995 66 90 motor diesel
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 2.0 ECOTEC 2001 - 2014 1998 86 117 benzina
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 2.5 CDTI 2001 - 2014 2464 84 114 motor diesel
VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 2.5 DTI 2001 - 2014 2464 84 114 motor diesel
VAUXHALL VIVARO platou / sasiu (E7) 1.9 DI 2003 - 2014 1870 59 80 motor diesel
VAUXHALL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 16V 2003 - 2014 1998 88 120 benzina
VAUXHALL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 CDTI 2003 - 2014 1995 66 90 motor diesel
VAUXHALL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 CDTI 2003 - 2014 1995 66 90 motor diesel
VAUXHALL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.0 ECOTEC 2003 - 2014 1998 86 117 benzina
VAUXHALL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.5 CDTI 2003 - 2014 2464 84 114 motor diesel
VAUXHALL VIVARO platou / sasiu (E7) 2.5 CDTI 2003 - 2014 2464 84 114 motor diesel
Recenzii (0)
Nu s-au gasit recenzii. Poti adauga unul chiar mai jos :)

Scrie un review

Detii sau ai testat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un review si ajuta-i si pe alti utilizatori automag.ro sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!



Campurile marcate cu * sunt obligatorii