Disc frana, 562103JC

99,7 RON
Disponibilitate: Disponibil


Disc frana de la producatorul JURID.
SKU: 562103JC
Specificatii
Secificații tehnice
Partea de montarepunte fata
Diametru [mm]280 mm
Înaltime [mm]44 mm
Tip disc frânaventilat
Grosime disc frâna [mm]24 mm
Numar gauri4
Diametru de centrare [mm]61 mm
Suprafataacoperit (cu un strat protector)
VersiuneJC
Echivalente OE
Producător Cod
RENAULT 7700426389
RENAULT 7701205230
RENAULT 7701205842
RENAULT 7701206118
RENAULT 7701207829
RENAULT 7701208848
Echivalente AM
Producător Cod
A.B.S. 16924
APEC braking DSK826
ATE 24012401581
ATE 24012402231
ATE 24032401581
ATE 424158
BENDIX 562103B
BENDIX 562103SP
BORG & BECK BBD4219
BOSCH 0986478590
BOSCH 986478590
Brake ENGINEERING DI955993
Brake ENGINEERING DI956905
BREMBO 09738620
BREMBO 09813724
CIFAM 800517
COMLINE ADC1517V
DELPHI BG3430
FERODO DDF1124
FTE BS5143
GALFER 24291VF
HP (ZEBRA) 57897
ICER 78BD7829
JURATEK REN130
JURID 562103J
JURID 562103JC
JURID 7701207829
JURID 7701208848
LPR R1583V
LUCAS DF4110
LUCAS ELECTRICAL DF4110
METELLI 230517
METZGER 140302E
MGA D1317
MINTEX MDC1083
NATIONAL NBD1000
NK 203919
PAGID 50257
PAGID 50289
PAGID 54139
PAGID 54139PRO
QUINTON HAZELL BDC5143
REMSA 658310
ROADHOUSE 6143010
ROADHOUSE 622710
ROADHOUSE 658310
ROULUNDS BRAKING D2188
sbs 1815203919
sbs 1815203982
STOP 562103S
TEXTAR 92113900
TEXTAR 92113903
TEXTAR 98200097001
TEXTAR 98200102201
TEXTAR 98200113901
TEXTAR 98200113901PRO
TRISCAN 812025122
TRISCAN 812025129
TRUSTING DF540
TRW DF4110
VALEO 186655
ZIMMERMANN 470241200
Masini compabitile
Marcă Model Motorizare Ani fabricație Capacitate motor kW PS Combustibil
DACIA DOKKER 1.2 TCe 2012 - 2000 1198 84 115 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport 1998 - 2000 1998 124 168 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport (CB0M) 1998 - 2000 1998 124 169 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) 2005 - 2000 1997 102 138 benzina
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) 1997 - 2000 1598 70 95 benzina
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 1997 - 2000 1870 59 80 motor diesel
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V) 1997 - 2000 1870 59 80 motor diesel
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 1997 - 2000 1598 70 95 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 1997 - 2000 1598 70 95 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 1997 - 2000 1870 59 80 motor diesel
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) 1997 - 2000 1870 59 80 motor diesel
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) 1993 - 2001 1598 79 107 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 1993 - 2001 1783 88 120 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dCi (B56W) 1993 - 2001 1870 79 107 motor diesel
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 1993 - 2001 1870 72 98 motor diesel
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 1993 - 2001 1998 80 109 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) 1993 - 2001 1998 103 140 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M) 1993 - 2001 1948 102 139 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569) 1993 - 2001 2188 83 113 motor diesel
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V) 1993 - 2001 2946 140 190 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568) 1995 - 2001 1598 79 107 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 1995 - 2001 1783 88 120 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dCi (K56W) 1995 - 2001 1870 79 107 motor diesel
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) 1995 - 2001 1870 72 98 motor diesel
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 1995 - 2001 1998 84 114 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) 1995 - 2001 1998 83 113 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M) 1995 - 2001 1948 102 139 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA11, BA04, BA0B, BA1J) 1995 - 2003 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 1995 - 2003 1598 79 107 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 1995 - 2003 1783 85 115 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 1995 - 2003 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DCi 1995 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F) 1995 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 1995 - 2003 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 1995 - 2003 1870 59 80 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 1995 - 2003 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 1995 - 2003 1998 108 147 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 1995 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 1996 - 2003 1390 70 95 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA0B, EA04, EA11) 1996 - 2003 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V 1996 - 2003 1998 99 135 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) 1996 - 2003 1998 103 140 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 1996 - 2003 1390 70 95 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (La04, LA11, LA0B, LA1C, LA1J) 1996 - 2003 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 1996 - 2003 1783 85 115 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi 1996 - 2003 1870 75 102 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F) 1996 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N) 1996 - 2003 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 1996 - 2003 1870 59 80 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 1996 - 2003 1390 70 95 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 1996 - 2003 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F) 1996 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N) 1996 - 2003 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 1996 - 2003 1998 102 139 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 1996 - 2003 1998 108 147 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 1996 - 2003 1998 103 140 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 1999 - 2003 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 1999 - 2003 1783 85 115 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F) 1999 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N) 1999 - 2003 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 1999 - 2003 1870 59 80 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi 2002 - 2000 1461 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi 2002 - 2000 1461 63 86 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi 2002 - 2000 1461 78 106 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi 2002 - 2000 1461 74 103 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, CM0F) 2002 - 2000 1461 60 82 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 2002 - 2000 1598 77 105 benzina
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V 2002 - 2000 1598 81 110 benzina
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) 2002 - 2000 1598 81 110 benzina
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel 2002 - 2000 1598 77 105 Benzina/Etanol
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 2002 - 2000 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 2002 - 2000 1870 81 110 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 2002 - 2000 1870 81 110 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 2002 - 2000 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 2002 - 2000 1870 81 110 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G) 2002 - 2000 1870 88 120 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 2002 - 2000 1998 165 224 benzina
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) 2002 - 2000 1998 99 135 benzina
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo 2002 - 2000 1998 120 163 benzina
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.4 2003 - 2000 1390 72 98 benzina
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi 2003 - 2000 1461 60 82 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi 2003 - 2000 1461 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi 2003 - 2000 1461 63 86 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM13) 2003 - 2000 1461 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) 2003 - 2000 1461 78 106 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.6 2003 - 2000 1598 81 110 benzina
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.6 16V 2003 - 2000 1598 82 112 benzina
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex 2003 - 2000 1598 77 105 Benzina/Etanol
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi 2003 - 2000 1870 81 110 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi 2003 - 2000 1870 88 120 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi 2003 - 2000 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi 2003 - 2000 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi 2003 - 2000 1870 81 110 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi 2003 - 2000 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE II combi (KM0/1_) 2.0 2003 - 2000 1998 99 135 benzina
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi 2003 - 2000 1461 60 82 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi 2003 - 2000 1461 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi 2003 - 2000 1461 63 86 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi 2003 - 2000 1461 78 106 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.5 dCi 2003 - 2000 1461 74 103 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 2003 - 2000 1598 81 110 benzina
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 2003 - 2000 1598 75 102 benzina
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 2003 - 2000 1598 77 105 benzina
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 2003 - 2000 1598 81 110 benzina
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.6 16V 2003 - 2000 1598 82 112 benzina
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi 2003 - 2000 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi 2003 - 2000 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi 2003 - 2000 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) 2003 - 2000 1870 88 120 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D) 2003 - 2000 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE II limuzina (LM0/1_) 2.0 2003 - 2000 1998 99 135 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 1996 - 2001 1390 55 75 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11) 1996 - 2001 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 1996 - 2001 1598 66 90 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 1996 - 2001 1598 55 75 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 1996 - 2001 1870 47 64 motor diesel
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 1996 - 2001 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 1996 - 2001 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 1996 - 2001 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 1996 - 2001 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 RXE 4x4 1996 - 2001 1998 80 109 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 2007 - 2000 1598 98 133 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 (E4MF) 2010 - 2000 1149 74 101 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 TCe 100 (E4MA) 2010 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 2010 - 2000 1598 98 133 benzina
Recenzii (0)
Nu s-au gasit recenzii. Poti adauga unul chiar mai jos :)

Scrie un review

Detii sau ai testat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un review si ajuta-i si pe alti utilizatori automag.ro sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!



Campurile marcate cu * sunt obligatorii