Element reglaj, clapeta (galerie admisie), 7.01132.11.0

460,6 RON
Disponibilitate: Disponibil


Element reglaj, clapeta (galerie admisie) de la producatorul PIERBURG.
SKU: 7.01132.11.0
Specificatii
Secificații tehnice
Mod de operareelectric
Tensiune [V]12 V
Numar informatii tehnicePI 1019
Echivalente OE
Producător Cod
CHRYSLER 642 150 00 94
CHRYSLER 642 150 01 94
CHRYSLER 642 150 02 94
CHRYSLER 642 150 03 94
CHRYSLER 642 150 04 94
CHRYSLER A 642 150 00 94
CHRYSLER A 642 150 01 94
CHRYSLER A 642 150 02 94
CHRYSLER A 642 150 03 94
CHRYSLER A 642 150 04 94
MERCEDES-BENZ 642 150 00 04
MERCEDES-BENZ 642 150 00 94
MERCEDES-BENZ 642 150 01 94
MERCEDES-BENZ 642 150 02 94
MERCEDES-BENZ 642 150 03 94
MERCEDES-BENZ 642 150 04 94
MERCEDES-BENZ A 642 150 00 04
MERCEDES-BENZ A 642 150 01 94
MERCEDES-BENZ A 642 150 02 94
MERCEDES-BENZ A 642 150 03 94
MERCEDES-BENZ A 642 150 04 94
Echivalente AM
Producător Cod
PIERBURG 7.00197.01
PIERBURG 7.00197.05
PIERBURG 7.01132.01
PIERBURG 7.01132.07
PIERBURG 7.01132.08
PIERBURG 7.01132.08.0
PIERBURG 7.01132.11
PIERBURG 70019701
PIERBURG 700197010
PIERBURG 70019705
PIERBURG 700197050
PIERBURG 70113201
PIERBURG 701132010
PIERBURG 70113207
PIERBURG 701132070
PIERBURG 70113208
PIERBURG 701132080
PIERBURG 70113211
PIERBURG 701132110
Masini compabitile
Marcă Model Motorizare Ani fabricație Capacitate motor kW PS Combustibil
CHRYSLER 300 C (LX) 3.0 CRD 2004 - 2000 2987 132 180 motor diesel
CHRYSLER 300 C Touring (LX) 3.0 CRD 2004 - 2010 2987 132 180 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W203) C 320 CDI (203.020) 2000 - 2007 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 320 CDI (204.022) 2007 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 320 CDI 4-matic (204.089) 2007 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.022) 2007 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.023) 2007 - 2000 2987 195 265 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.025) 2007 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI 4-matic (204.089) 2007 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI 4-matic (204.092) 2007 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S203) C 320 CDI (203.220) 2001 - 2007 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 320 CDI (204.222) 2007 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 320 CDI 4-matic (204.289) 2007 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.223) 2007 - 2000 2987 195 265 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.225) 2007 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI 4-matic (204.292) 2007 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ CLK (C209) 320 CDI (209.320) 2002 - 2009 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ CLK Cabriolet (A209) CLK 320 CDI (209.420) 2003 - 2010 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 320 CDI 2004 - 2011 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ CLS (C219) CLS 320 CDI (219.322) 2004 - 2011 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI (211.020) 2002 - 2009 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 280 CDI 4-matic 2002 - 2009 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 300 BlueTEC 2002 - 2009 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W211) E 320 CDI (211.022) 2002 - 2009 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI (211.220) 2003 - 2009 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 280 T CDI 4-matic (211.284) 2003 - 2009 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI (211.222) 2003 - 2009 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S211) E 320 T CDI 4-matic (211.289) 2003 - 2009 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 CDI (463.340, 463.341, 463.343) 1989 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 320 CDI (463.303) 1989 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ GL-CLASS (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825 2006 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 320 CDI 4-matic (204.983) 2008 - 2000 2987 165 224 motor diesel
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.992) 2008 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.992) 2008 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.993) 2008 - 2000 2987 195 265 motor diesel
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 280 CDI 4-matic (164.120) 2005 - 2000 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 300 CDI 4-matic (164.121) 2005 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.122) 2005 - 2000 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 CDI 4-matic 2005 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ M-CLASS (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125) 2005 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) 2006 - 2000 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 280 CDI 4-matic (251.020) 2006 - 2000 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) 2006 - 2000 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 320 CDI 4-matic (251.125) 2006 - 2000 2987 140 190 motor diesel
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 320 CDI 2005 - 2000 2987 155 211 motor diesel
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 320 CDI (221.022, 221.122) 2005 - 2000 2987 155 211 motor diesel
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 2005 - 2000 2987 155 211 motor diesel
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W221) S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 2005 - 2000 2987 155 211 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 318 CDI (906.731, 906.733, 906.735) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t bus (906) 318 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t caroserie (906) 318 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.2 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3,5-t platou / sasiu (906) 318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231... 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t caroserie (906) 218 CDI (906.611, 906.613) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t platou / sasiu (906) 218 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 518 CDI (906.653, 906.655, 906.657) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 518 CDI 4x4 (906.653, 906.655, 906.657) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 518 CDI 4x4 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) 2006 - 2000 2987 135 184 motor diesel
MERCEDES-BENZ VIANO (W639) CDI 3.0 2003 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ VITO / MIXTO caroserie (W639) 120 CDI 2003 - 2000 2987 150 204 motor diesel
MERCEDES-BENZ VITO bus (W639) 120 CDI 2003 - 2000 2987 150 204 motor diesel
Recenzii (0)
Nu s-au gasit recenzii. Poti adauga unul chiar mai jos :)

Scrie un review

Detii sau ai testat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un review si ajuta-i si pe alti utilizatori automag.ro sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!



Campurile marcate cu * sunt obligatorii