8200257642 DACIA

, 8200257642

20.5 RON
Disponibilitate: În stoc


de la producatorul DACIA.
SKU: 8200257642
Specificatii
Echivalente OE
Producător Cod
AUDI 028115561E
AUDI 028115561G
AUDI 068115561
AUDI 068115561A
AUDI 068115561B
AUDI 068115561C
AUDI 681155613
CHRYSLER 05069273AA
CHRYSLER 5069273AA
CITROËN 1109P4
CITROËN 1109S0
CITROËN MLS000186
DACIA 7700112686
DACIA 7700863124
DACIA 7700869029
DACIA 8200257642
DAIHATSU 1780187501
DAIHATSU 1780187502
DAIHATSU 1780187505
FIAT 1354823
FIAT 4119015
FIAT 4121392
FIAT 4506839
FIAT 4523873
FIAT 46544820
FIAT 465448200
FIAT 55256470
FIAT 5926021
FIAT 62775369
FIAT 71736161
FIAT 71765459
FIAT 71772205
FIAT 71773184
FIAT 72370000
FIAT 74630787
FORD 1137346
FORD 1498028
FORD 1523494
FORD 5000189
FORD 5000862
FORD 5009232
FORD 5011838
FORD 5013148
FORD 9613320
FORD A720X6714CA
FORD A730X6714JA
FORD B6M614302
FORD E7GZ6731A
HONDA 15400579003
HONDA 15400PJ7003
HONDA 15400PJ7005
HONDA 15400PJ7015
HONDA 15400PR3406
HONDA 15400PT7005
HONDA 15400PT7006
HONDA 15401611033
HONDA 15410KF0315
HONDA 15410MB0003
HONDA 15410MB3003
HONDA 15410MJ0003
HONDA 15410MJ0004
HONDA 15410MJ0405
HONDA 15410MM5013
HONDA 15410MM9003
HONDA 15410MM9013
HONDA 15410MM9405
HYUNDAI 0B63114302
HYUNDAI 2630002500
HYUNDAI 2630002501
HYUNDAI 2630002502
HYUNDAI 2630020500
HYUNDAI 2630021100
HYUNDAI 2630035004
ISUZU 1520831U00
ISUZU 2944566410
ISUZU 5861215910
ISUZU 586122863
ISUZU 5861228630
ISUZU 586128860
ISUZU 5861288600
ISUZU 5862022000
ISUZU 587310486
ISUZU 5873104860
ISUZU 8931569980
ISUZU 8943687280
ISUZU 8944304112
ISUZU 8973017520
ISUZU AY110NS004
KIA 0B63114302
KIA 0FE3R14302
KIA 0JE1514302
KIA 0KB63114302
KIA 2630002500
KIA 263002Y500
KIA B6Y014300
KIA B6Y114302
KIA B6YI14302
KIA OB63114302
KIA OFE3R14302
KIA OKB63114302
LANCIA 46544820
LANCIA 46751179
MAZDA 032414300
MAZDA 037023802B
MAZDA 081314300
MAZDA 15208HC252
MAZDA 1K0223802
MAZDA 1N0814302
MAZDA B36014300
MAZDA B63014300
MAZDA B63014302
MAZDA B63114302
MAZDA B63114302A
MAZDA B641143029A
MAZDA B65114302
MAZDA B6Y014300
MAZDA B6Y014302
MAZDA B6Y114302
MAZDA B6Y1143029A
MAZDA B6Y114302A
MAZDA B6Y214302
MAZDA B6YL14302
MAZDA BEY014302
MAZDA F2Y014302A
MAZDA FEYO143029A
MAZDA JE1514302A
MAZDA N23123802
MAZDA N35014302
MAZDA N3Y614302
MAZDA N3Y623802
MAZDA RF2A14302
MAZDA RFJ1114400A
MAZDA SE1514302
MAZDA YEY014302
MERCEDES-BENZ 0021844001
MITSUBISHI 30A4000201
MITSUBISHI MB134953
MITSUBISHI MD134953
MITSUBISHI MD409365
MITSUBISHI MM409365
MITSUBISHI MQ700013
MITSUBISHI MQ900436
MITSUBISHI MZ690072
MITSUBISHI MZ690073
MITSUBISHI MZ690116
NISSAN 0451104025BOSCH
NISSAN 06817415MAHLE
NISSAN 1001121ASHIKA
NISSAN 1520800QAG
NISSAN 1520831U01
NISSAN 152083J400
NISSAN 1520865F00
NISSAN 1520865F0B
NISSAN 152086A0A0
NISSAN 152087B000
NISSAN 1520889TB4
NISSAN 152089E000
NISSAN 152089F600
NISSAN 15208AA100
NISSAN 15208HA000
NISSAN 15208HC010
NISSAN 15208HC430
NISSAN 15208HC431
NISSAN 15208KA011
NISSAN 8200257642
NISSAN AY100KE001
NISSAN FO121SJAPANPARTS
NISSAN H97W12HENGST
NISSAN J1311028HBJAKOPA
NISSAN W66MANNHUMMEL
OPEL 3448991
OPEL 3448992
OPEL 650134
OPEL 650362
OPEL 650372
OPEL VOF14
PEUGEOT 1109P4
PEUGEOT 1109S0
PORSCHE 90110720302
PORSCHE 90110720309
RENAULT 6730158236
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700082124
RENAULT 7700112686
RENAULT 7700112690
RENAULT 7700863124
RENAULT 7700867824
RENAULT 7700869029
RENAULT 7701002280
RENAULT 7701006374
RENAULT 7701022800
RENAULT 7701029280
RENAULT 7701415051
RENAULT 7770820375
RENAULT 8200257642
RENAULT 8200292649
RENAULT 8671005907
SAAB 32005769
SMART A0001802810
SUBARU 15208AA080
SUBARU 15208AA09A
SUBARU 15208HA000
SUBARU 15208HC010
SUBARU 15208HC430
SUBARU 15208HC431
SUBARU 15208KA000
SUBARU 15208KA000M
SUBARU 15208KA010
SUBARU 1651050Z00
SUBARU 1651081420
SUBARU 420335400
SUBARU 420335410
SUBARU 880872100
SUZUKI 1651003G00
SUZUKI 1651003G00000
SUZUKI 1651005A00
SUZUKI 1651005A00000
SUZUKI 1651006B00
SUZUKI 1651006B00000
SUZUKI 1651006B01
SUZUKI 1651006B01000
SUZUKI 1651034E00
SUZUKI 1651034E00000
SUZUKI 1651044D10
SUZUKI 1651044D10000
SUZUKI 1651678E01000
VOLVO 1257492
VOLVO 12574927
VOLVO 73194
VW 028115561E
VW 028115561G
VW 068115561
VW 068115561A
VW 068115561B
VW 068115561C
VW 681155613
Echivalente AM
Producător Cod
1A FIRST AUTOMOTIVE L40289
ALCO FILTER SP1306
AMC Filter NO251
ASAM 30827
ASHIKA 1001121
ASHUKI 03936301
AUTOMEGA 30820002570642
BLUE PRINT ADN12124
BLUE PRINT ADN12125
BORG & BECK BFO4027
BOSCH 0451104025
BOSCH 0986B00023
CHAMPION COF102137S
CHAMPION F137606
CLEAN FILTERS DO949
COMLINE EOF190
COOPERSFIAAM FILTERS FT5730
DENCKERMANN A210579
FEBI BILSTEIN 38927
FI.BA FL901
FIL FILTER ZP3085
FILTRON OP6422
FRAM PH9928
HENGST FILTER H97W12
HOFFER 15558
JAPANPARTS FO121S
JAPKO 10121
KAGER 100061
KAISHIN C1052
KLAXCAR FRANCE FH024z
KNECHT OC475
KOLBENSCHMIDT 50013906
KSM-KOSHIMO 18010081061
LYNXauto LC254
MAGNETI MARELLI 150180028900
MAGNETI MARELLI 152071758743
MAGNETI MARELLI 154068174150
MAHLE ORIGINAL OC475
MANN-FILTER W66
MAPCO 61217
MASTER-SPORT 66OFPCSMS
MDR MOF3121
MEAT & DORIA 15558
MECAFILTER ELH4299
MECAFILTER H08
METAL LEVE OC475
MEYLE 16143220008
MGA FH1009
MISFAT Z424A
MULLER FILTER FO289
NPS N131N28
OPEN PARTS EOF402420
OPTIMAL FO00268
PROFIT 15410247
PURFLUX LS924
QUINTON HAZELL QFL0060
SAKURA Automotive C2514
SCT Germany SM108
SOFIMA S9820R
STARLINE SFOF0720
STELLOX 2050475SX
STELLOX 2050645SX
SWAG 60938927
TECNOCAR R289
TOPRAN 700329
UFI 2347000
UNICO FILTER LI660
UNIFLUX FILTERS XO306
VAICO V460224
VALEO 586011
VALEO 586033
WILMINK GROUP 15558
WIX FILTERS WL7204
Masini compabitile
Marcă Model Motorizare Ani fabricație Capacitate motor kW PS Combustibil
AIXAM 500 0.5 1997 - 2000 505 15 20 benzina
AIXAM 500 0.5 D 1997 - 2000 479 10 14 motor diesel
AUDI 100 (43, C2) 2.0 D 1976 - 1982 1986 51 69 motor diesel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D 1982 - 1991 1986 51 69 motor diesel
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.5 TDI 1982 - 1991 2461 88 120 motor diesel
AUDI 100 (4A, C4) 2.5 TDI 1990 - 1994 2461 84 114 motor diesel
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 D 1977 - 1983 1986 51 69 motor diesel
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 D 1982 - 1990 1986 51 69 motor diesel
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.5 TDI 1982 - 1990 2461 88 120 motor diesel
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.5 TDI 1990 - 1994 2461 84 114 motor diesel
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 D 1978 - 1986 1588 40 54 motor diesel
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 TD 1978 - 1986 1588 51 70 motor diesel
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D 1986 - 1991 1588 40 54 motor diesel
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD 1986 - 1991 1588 59 80 motor diesel
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D 1986 - 1991 1896 50 68 motor diesel
AUDI 80 (8C, B4) 1.9 TD 1991 - 1994 1896 55 75 motor diesel
AUDI 80 Avant (8C, B4) 1.9 TD 1991 - 1996 1896 55 75 motor diesel
AUDI 90 (81, 85, B2) 1.6 TD 1984 - 1987 1588 51 70 motor diesel
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD 1987 - 1991 1588 59 80 motor diesel
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T 1994 - 2001 1781 110 150 benzina
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 T quattro 1994 - 2001 1781 110 150 benzina
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1994 - 2001 1896 66 90 motor diesel
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1994 - 2001 1896 81 110 motor diesel
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 1994 - 2001 1896 55 75 motor diesel
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 1994 - 2001 1896 81 110 motor diesel
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2000 - 2004 1781 110 150 benzina
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2000 - 2004 1781 120 163 benzina
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T 2000 - 2004 1781 140 190 benzina
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2000 - 2004 1781 110 150 benzina
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2000 - 2004 1781 120 163 benzina
AUDI A4 (8E2, B6) 1.8 T quattro 2000 - 2004 1781 140 190 benzina
AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T 2004 - 2008 1781 120 163 benzina
AUDI A4 (8EC, B7) 1.8 T quattro 2004 - 2008 1781 120 163 benzina
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T 1994 - 2001 1781 110 150 benzina
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.8 T quattro 1994 - 2001 1781 110 150 benzina
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1994 - 2001 1896 66 90 motor diesel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1994 - 2001 1896 81 110 motor diesel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 1994 - 2001 1896 55 75 motor diesel
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 1994 - 2001 1896 81 110 motor diesel
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2001 - 2004 1781 110 150 benzina
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2001 - 2004 1781 120 163 benzina
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 2001 - 2004 1781 140 190 benzina
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001 - 2004 1781 110 150 benzina
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001 - 2004 1781 120 163 benzina
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T quattro 2001 - 2004 1781 140 190 benzina
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T 2004 - 2008 1781 120 163 benzina
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 1.8 T quattro 2004 - 2008 1781 120 163 benzina
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T 2002 - 2009 1781 120 163 benzina
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 1.8 T quattro 2002 - 2009 1781 120 163 benzina
AUDI A6 (4A, C4) 1.9 TDI 1994 - 1997 1896 66 90 motor diesel
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T 1997 - 2005 1781 110 150 benzina
AUDI A6 (4B2, C5) 1.8 T quattro 1997 - 2005 1781 110 150 benzina
AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI 1997 - 2005 1896 81 110 motor diesel
AUDI A6 Avant (4A, C4) 1.9 TDI 1994 - 1997 1896 66 90 motor diesel
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T 1997 - 2005 1781 110 150 benzina
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.8 T quattro 1997 - 2005 1781 110 150 benzina
AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI 1997 - 2005 1896 81 110 motor diesel
AUDI CABRIOLET (8G7, B4) 1.9 TDI 1991 - 2000 1896 66 90 motor diesel
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V 2004 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA LOGAN II 1.2 LPG 2012 - 2000 1149 55 75 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA SANDERO 1.2 16V 2008 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA SANDERO 1.2 16V LPG 2008 - 2000 1149 55 75 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA SANDERO II 1.2 2012 - 2000 1149 55 75 benzina
HONDA ACCORD VII (CL) 2.0 2003 - 2000 1997 110 150 benzina
HONDA CIVIC VIII limuzina (FD, FA) 2.0 2005 - 2000 1998 110 150 benzina
HONDA JAZZ II (GD) 1.4 Flex 2002 - 2008 1339 61 83 Benzina/Etanol
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i 1998 - 2000 999 40 54 benzina
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i 1998 - 2000 999 43 58 benzina
HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i 1998 - 2000 999 40 54 benzina
HYUNDAI ATOS PRIME (MX) 1.0 i 1999 - 2000 999 40 54 benzina
HYUNDAI ATOS PRIME (MX) 1.0 i 1999 - 2000 999 43 58 benzina
HYUNDAI GETZ (TB) 1.1 2002 - 2000 1086 43 58 benzina
HYUNDAI GETZ (TB) 1.1 2002 - 2000 1086 43 58 benzina
HYUNDAI i20 (PB, PBT) 1.2 2008 - 2000 1248 55 75 benzina
KIA CARENS I (FC) 1.8 i 2000 - 2002 1793 81 110 benzina
KIA CARENS II (FJ) 1.6 2002 - 2000 1594 75 102 benzina
KIA CARENS II (FJ) 1.8 2002 - 2000 1793 93 126 benzina
KIA CARNIVAL I (UP) 2.5 V6 1998 - 2001 2497 121 165 benzina
KIA CARNIVAL II (GQ) 2.5 V6 1999 - 2000 2497 110 150 benzina
KIA CARNIVAL II (GQ) 3.5 1999 - 2000 3497 143 194 benzina
KIA CERATO (LD) 1.6 2004 - 2000 1599 77 105 benzina
KIA CERATO (LD) 2.0 2004 - 2000 1975 102 139 benzina
KIA CERATO limuzina (LD) 1.6 2004 - 2000 1599 77 105 benzina
KIA CERATO limuzina (LD) 2.0 2004 - 2000 1975 102 139 benzina
KIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V 1996 - 2000 1793 81 110 benzina
KIA CLARUS (K9A) 2.0 i 16V 1996 - 2000 1998 87 118 benzina
KIA CLARUS combi (GC) 1.8 i 16V 1998 - 2000 1793 81 110 benzina
KIA CLARUS combi (GC) 2.0 i 16V 1998 - 2000 1998 87 118 benzina
KIA PICANTO (BA) 1.0 2004 - 2000 999 45 61 benzina
KIA PICANTO (BA) 1.0 2004 - 2000 999 45 61 benzina
KIA PICANTO (TA) 1.0 2011 - 2000 998 51 69 benzina
KIA PICANTO (TA) 1.0 Bi-Fuel 2011 - 2000 998 49 67 Benzina/Autogaz (GPL)
KIA PICANTO (TA) 1.0 Flex 2011 - 2000 998 51 69 Benzina/Etanol
KIA PICANTO (TA) 1.2 2011 - 2000 1248 63 85 benzina
KIA PRIDE (DA) 1.1 i 1990 - 2000 1139 38 52 benzina
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V 1990 - 2000 1324 44 60 benzina
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V 1990 - 2000 1324 44 60 benzina
KIA PRIDE (DA) 1.3 16V 1990 - 2000 1324 44 60 benzina
KIA PRIDE (DA) 1.4 LX 1990 - 2000 1399 71 97 benzina
KIA PRIDE (DA) 1.6 CVVT LX 1990 - 2000 1599 77 105 benzina
KIA RETONA (CE) 2.0 16V 1999 - 2000 1998 87 118 benzina
KIA RIO combi (DC) 1.3 2000 - 2005 1343 55 75 benzina
KIA RIO combi (DC) 1.3 2000 - 2005 1343 55 75 benzina
KIA RIO combi (DC) 1.5 16V 2000 - 2005 1493 71 97 benzina
KIA RIO combi (DC) 1.5 16V 2000 - 2005 1493 71 97 benzina
KIA RIO III (UB) 1.25 CVVT 2011 - 2000 1248 63 85 benzina
KIA RIO III limuzina (UB) 1.25 CVVT 2010 - 2000 1248 63 85 benzina
KIA RIO limuzina (DC_) 1.3 2000 - 2005 1343 55 75 benzina
KIA RIO limuzina (DC_) 1.3 2000 - 2005 1343 55 75 benzina
KIA RIO limuzina (DC_) 1.5 16V 2000 - 2005 1493 71 97 benzina
KIA SEPHIA (FA) 1.5 i 1995 - 1997 1498 59 80 benzina
KIA SEPHIA (FA) 1.6 i 1995 - 1997 1598 59 80 benzina
KIA SEPHIA (FA) 1.8 i 16V 1995 - 1997 1793 81 110 benzina
KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.5 i 1992 - 2000 1498 59 80 benzina
KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.6 i 1992 - 2000 1598 59 80 benzina
KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.8 i 16V 1992 - 2000 1793 81 110 benzina
KIA SHUMA (FB) 1.6 1997 - 2001 1594 75 102 benzina
KIA SHUMA (FB) 1.8 i 16V 1997 - 2001 1793 81 110 benzina
KIA SHUMA II (FB) 1.6 2001 - 2004 1594 75 102 benzina
KIA SHUMA II (FB) 1.8 2001 - 2004 1793 81 110 benzina
KIA SHUMA II (FB) 1.8 2001 - 2004 1793 81 110 benzina
KIA SHUMA II limuzina (FB) 1.6 2001 - 2004 1594 75 102 benzina
KIA SHUMA limuzina (FB) 1.5 1996 - 2001 1498 59 80 benzina
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 16V 4WD 1994 - 2004 1998 87 118 benzina
KIA SPORTAGE (K00) 2.0 i 4WD 1994 - 2004 1998 70 95 benzina
MAZDA 1000 1.0 1975 - 1977 985 33 45 benzina
MAZDA 121 I (DA) 1.1 1987 - 1990 1139 38 52 benzina
MAZDA 121 I (DA) 1.3 1987 - 1990 1324 40 54 benzina
MAZDA 121 I (DA) 1.3 1987 - 1990 1324 40 54 benzina
MAZDA 121 II (DB) 1.1 1990 - 1997 1139 38 52 benzina
MAZDA 121 II (DB) 1.3 16V 1990 - 1997 1324 39 53 benzina
MAZDA 121 II (DB) 1.3 i 16V 1990 - 1997 1324 39 53 benzina
MAZDA 1300 1.3 1975 - 1977 1272 44 60 benzina
MAZDA 2 (DE) 1.3 2007 - 2000 1349 55 75 benzina
MAZDA 2 (DE) 1.3 2007 - 2000 1349 55 75 benzina
MAZDA 2 (DE) 1.3 MZR 2007 - 2000 1349 55 75 benzina
MAZDA 2 (DE) 1.5 2007 - 2000 1498 76 103 benzina
MAZDA 2 (DE) 1.5 MZR 2007 - 2000 1498 75 102 benzina
MAZDA 2 (DL, DJ) 1.5 2014 - 2000 1496 55 75 benzina
MAZDA 2 (DY) 1.2 2003 - 2000 1242 55 75 benzina
MAZDA 2 (DY) 1.3 L 2003 - 2000 1348 67 91 benzina
MAZDA 2 (DY) 1.5 2003 - 2000 1498 76 103 benzina
MAZDA 3 (BK) 1.4 2003 - 2009 1388 59 80 benzina
MAZDA 3 (BK) 1.4 2003 - 2009 1349 55 75 benzina
MAZDA 3 (BK) 1.6 2003 - 2009 1598 77 104 benzina
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR 2008 - 2000 1598 77 105 benzina
MAZDA 3 (BL) 1.6 MZR 2008 - 2000 1598 77 105 benzina
MAZDA 3 (BM) 1.5 2013 - 2000 1496 74 100 benzina
MAZDA 3 (BM) 1.6 2013 - 2000 1598 77 104 benzina
MAZDA 3 (BM) 2.0 2013 - 2000 1998 107 146 benzina
MAZDA 3 (BM) 2.0 2013 - 2000 1998 107 146 benzina
MAZDA 3 limuzina (BK) 1.6 1999 - 2009 1598 77 105 benzina
MAZDA 3 limuzina (BL) 1.6 MZR 2008 - 2000 1598 77 105 benzina
MAZDA 3 limuzina (BM) 1.5 2013 - 2000 1496 74 100 benzina
MAZDA 3 limuzina (BM) 1.6 2013 - 2000 1598 77 104 benzina
MAZDA 3 limuzina (BM) 2.0 2013 - 2000 1998 107 146 benzina
MAZDA 3 limuzina (BM) 2.0 2013 - 2000 1998 121 165 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 1989 - 2000 1324 49 67 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.3 16V 1989 - 2000 1324 39 53 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 1989 - 2000 1598 62 84 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.6 16V 1989 - 2000 1598 64 87 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 1989 - 2000 1840 96 130 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 1989 - 2000 1840 103 140 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD 1989 - 2000 1840 76 103 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V GT 1989 - 2000 1840 92 125 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD 1989 - 2000 1840 120 163 benzina
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD 1989 - 2000 1840 120 163 benzina
MAZDA 323 C V (BA) 1.3 16V 1994 - 2000 1324 39 53 benzina
MAZDA 323 C V (BA) 1.5 16V 1994 - 2000 1489 65 88 benzina
MAZDA 323 C V (BA) 1.8 1994 - 2000 1840 92 125 benzina
MAZDA 323 C V (BA) 1.8 16V 1994 - 2000 1840 84 114 benzina
MAZDA 323 F IV (BG) 1.6 1987 - 1994 1598 62 84 benzina
MAZDA 323 F IV (BG) 1.6 16V 1987 - 1994 1598 64 87 benzina
MAZDA 323 F IV (BG) 1.8 16V 1987 - 1994 1840 76 103 benzina
MAZDA 323 F IV (BG) 1.8 16V 1987 - 1994 1840 103 140 benzina
MAZDA 323 F IV (BG) 1.8 16V GT 1987 - 1994 1840 92 125 benzina
MAZDA 323 F IV (BG) 1.8 4WD 1987 - 1994 1840 76 103 benzina
MAZDA 323 F V (BA) 1.5 16V 1994 - 1998 1489 65 88 benzina
MAZDA 323 F V (BA) 1.8 16V 1994 - 1998 1840 84 114 benzina
MAZDA 323 F V (BA) 1.8 16V 1994 - 1998 1840 92 125 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 1998 - 2004 1324 39 53 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 1998 - 2004 1324 39 53 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.4 16V 1998 - 2004 1324 46 63 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.5 16V 1998 - 2004 1498 65 88 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.6 1998 - 2004 1598 70 95 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.6 1998 - 2004 1598 70 95 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.6 1998 - 2004 1598 63 86 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.8 Astina 1998 - 2004 1840 92 125 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 1.9 16V 1998 - 2004 1840 84 114 benzina
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 1998 - 2004 1991 96 131 benzina
MAZDA 323 I (FA) 1.0 1977 - 1982 985 33 45 benzina
MAZDA 323 I (FA) 1.3 1977 - 1982 1272 44 60 benzina
MAZDA 323 I (FA) 1.4 1977 - 1982 1415 51 69 benzina
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.3 1978 - 1986 1272 44 60 benzina
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.4 1978 - 1986 1415 50 68 benzina
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.5 1978 - 1986 1490 50 69 benzina
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.5 1978 - 1986 1490 50 69 benzina
MAZDA 323 II (BD) 1.1 1980 - 1989 1071 40 54 benzina
MAZDA 323 II (BD) 1.3 1980 - 1989 1296 44 60 benzina
MAZDA 323 II (BD) 1.3 1980 - 1989 1296 44 60 benzina
MAZDA 323 II (BD) 1.5 1980 - 1989 1490 47 64 benzina
MAZDA 323 II (BD) 1.5 1980 - 1989 1490 47 64 benzina
MAZDA 323 II (BD) 1.5 1980 - 1989 1490 47 64 benzina
MAZDA 323 II (BD) 1.5 1980 - 1989 1490 47 64 benzina
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.1 1980 - 1989 1071 40 54 benzina
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.3 1980 - 1989 1296 44 60 benzina
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.3 1980 - 1989 1296 44 60 benzina
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.5 1980 - 1989 1490 47 64 benzina
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.5 1980 - 1989 1490 47 64 benzina
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.5 1980 - 1989 1490 47 64 benzina
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.5 1980 - 1989 1490 50 69 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.1 1985 - 1991 1071 40 54 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.3 1985 - 1991 1296 44 60 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.4 1985 - 1991 1324 40 54 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.5 1985 - 1991 1490 47 64 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.5 1985 - 1991 1498 54 73 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.5 i 1985 - 1991 1490 70 95 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.5 i Turbo 1985 - 1991 1490 85 115 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GLX 1985 - 1991 1597 54 74 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT 1985 - 1991 1598 63 86 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT 1985 - 1991 1598 63 86 benzina
MAZDA 323 III (BF) 1.6 GT Turbo 1985 - 1991 1598 98 134 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.1 1985 - 1993 1071 40 54 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.3 1985 - 1993 1296 44 60 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.3 1985 - 1993 1296 44 60 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.3 i 1985 - 1993 1324 49 67 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.4 1985 - 1993 1324 40 54 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.5 1985 - 1993 1490 47 64 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.5 1985 - 1993 1498 54 73 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.5 i 1985 - 1993 1490 70 95 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 1985 - 1993 1597 54 74 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT 1985 - 1993 1598 63 86 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT 1985 - 1993 1598 63 86 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo (BF1) 1985 - 1993 1598 98 134 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2) 1985 - 1993 1598 98 134 benzina
MAZDA 323 III Hatchback (BF) 1.6 GT Turbo 4WD (BF2) 1985 - 1993 1597 110 150 benzina
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.3 1986 - 1998 1296 44 60 benzina
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.5 1986 - 1998 1498 54 73 benzina
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.5 1986 - 1998 1498 54 73 benzina
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.5 1986 - 1998 1498 54 73 benzina
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 1986 - 1998 1598 62 84 benzina
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 1986 - 1998 1597 54 74 benzina
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.6 4x4 1986 - 1998 1598 62 84 benzina
MAZDA 323 P V (BA) 1.3 16V 1996 - 1998 1324 39 53 benzina
MAZDA 323 P V (BA) 1.5 16V 1996 - 1998 1489 65 88 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.3 1989 - 1994 1324 49 67 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.3 16V 1989 - 1994 1324 39 53 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.6 1989 - 1994 1598 62 84 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.6 1989 - 1994 1597 64 87 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.6 16V 1989 - 1994 1598 64 87 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.8 16V 1989 - 1994 1840 76 103 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.8 16V 4WD 1989 - 1994 1840 76 103 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.8 16V GT 1989 - 1994 1840 92 125 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD 1989 - 1994 1840 120 163 benzina
MAZDA 323 S IV (BG) 1.8 Turbo 4WD 1989 - 1994 1840 122 166 benzina
MAZDA 323 S V (BA) 1.3 16V 1992 - 2001 1324 39 53 benzina
MAZDA 323 S V (BA) 1.5 16V 1992 - 2001 1489 65 88 benzina
MAZDA 323 S V (BA) 1.6 1992 - 2001 1598 79 107 benzina
MAZDA 323 S V (BA) 1.8 1992 - 2001 1840 92 125 benzina
MAZDA 323 S V (BA) 1.8 16V 1992 - 2001 1840 84 114 benzina
MAZDA 323 S VI (BJ) 1.4 1998 - 2004 1324 39 53 benzina
MAZDA 323 S VI (BJ) 1.4 16V 1998 - 2004 1324 46 63 benzina
MAZDA 323 S VI (BJ) 1.5 16V 1998 - 2004 1498 65 88 benzina
MAZDA 323 S VI (BJ) 1.6 1998 - 2004 1598 70 95 benzina
MAZDA 323 S VI (BJ) 1.6 1998 - 2004 1598 70 95 benzina
MAZDA 323 S VI (BJ) 1.6 1998 - 2004 1598 79 107 benzina
MAZDA 323 S VI (BJ) 1.8 Protege 1998 - 2004 1840 92 125 benzina
MAZDA 323 S VI (BJ) 1.9 16V 1998 - 2004 1840 84 114 benzina
MAZDA 323 S VI (BJ) 2.0 1998 - 2004 1991 96 131 benzina
MAZDA 6 combi (GJ, GH) 2.5 2012 - 2000 2488 138 188 benzina
MAZDA 626 I (CB) 1.6 1978 - 1982 1586 55 75 benzina
MAZDA 626 I (CB) 2.0 1978 - 1982 1970 66 90 benzina
MAZDA 626 II (GC) 1.6 1982 - 1987 1587 59 80 benzina
MAZDA 626 II (GC) 2.0 1982 - 1987 1998 60 82 benzina
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 1.6 1982 - 1987 1587 59 80 benzina
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.0 1982 - 1987 1998 60 82 benzina
MAZDA 626 III (GD) 2.0 1987 - 1992 1998 66 90 benzina
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V 1987 - 1992 1998 103 140 benzina
MAZDA 626 III (GD) 2.0 16V 1987 - 1992 1998 103 140 benzina
MAZDA 626 III cupe (GD) 2.0 1987 - 1992 1998 60 82 benzina
MAZDA 626 III cupe (GD) 2.0 16V 1987 - 1992 1998 103 140 benzina
MAZDA 626 III cupe (GD) 2.0 16V 1987 - 1992 1998 103 140 benzina
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 1987 - 1992 1998 60 82 benzina
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V 1987 - 1992 1998 103 140 benzina
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 16V 1987 - 1992 1998 103 140 benzina
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 1.8 1987 - 1997 1789 58 79 benzina
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 12V 1987 - 1997 1998 66 90 benzina
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 i 16V 1987 - 1997 1998 110 150 benzina
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V 1987 - 1997 2184 85 115 benzina
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i 1991 - 1997 1840 74 100 benzina
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i 1991 - 1997 1840 74 100 benzina
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 1991 - 1997 1991 85 116 benzina
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD 1991 - 1997 1991 85 116 benzina
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8 1991 - 1997 1840 74 100 benzina
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 1991 - 1997 1991 85 116 benzina
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD 1991 - 1997 1991 85 116 benzina
MAZDA 626 V (GF) 1.6 1997 - 2002 1598 79 107 benzina
MAZDA 626 V (GF) 1.8 1997 - 2002 1840 66 90 benzina
MAZDA 626 V (GF) 1.8 1997 - 2002 1840 74 100 benzina
MAZDA 626 V (GF) 2.0 1997 - 2002 1991 85 116 benzina
MAZDA 626 V (GF) 2.0 1997 - 2002 1991 100 136 benzina
MAZDA 626 V (GF) 2.0 1997 - 2002 1991 85 116 benzina
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.8 1997 - 2002 1840 66 90 benzina
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.8 1997 - 2002 1840 74 100 benzina
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 1997 - 2002 1991 85 116 benzina
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 1997 - 2002 1991 85 116 benzina
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 H.P. 1997 - 2002 1991 100 136 benzina
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.8 1998 - 2002 1840 66 90 benzina
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.8 1998 - 2002 1840 74 100 benzina
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 1998 - 2002 1991 85 116 benzina
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P. 1998 - 2002 1991 100 136 benzina
MAZDA 818 combi 1.3 1971 - 1978 1272 44 60 benzina
MAZDA 929 II (HB) 2.0 1981 - 1987 1970 66 90 benzina
MAZDA 929 II (HB) 2.0 1981 - 1987 1998 60 82 benzina
MAZDA 929 II (HB) 2.0 i GLX 1981 - 1987 1998 60 82 benzina
MAZDA 929 II combi (HV) 2.0 1983 - 1987 1970 66 90 benzina
MAZDA 929 II cupe (HB) 2.0 1981 - 1987 1998 60 82 benzina
MAZDA 929 II cupe (HB) 2.0 i Turbo 1981 - 1987 1998 88 120 benzina
MAZDA 929 II cupe (HB) 2.0 i Turbo 1981 - 1987 1998 88 120 benzina
MAZDA 929 III (HC) 2.0 1987 - 1991 1998 85 116 benzina
MAZDA 929 III (HC) 2.2 12V 1987 - 1991 2184 85 115 benzina
MAZDA 929 III (HC) 2.2 i 1987 - 1991 2184 100 136 benzina
MAZDA 929 III (HC) 3.0 1987 - 1991 2954 123 167 benzina
MAZDA 929 III (HC) 3.0 1987 - 1991 2954 140 190 benzina
MAZDA 929 III (HC) 3.0 i 1987 - 1991 2954 123 167 benzina
MAZDA B-SERIE (UF) 2.2 1985 - 1999 2184 68 92 benzina
MAZDA B-SERIE (UN) 2.2 4WD 1998 - 2006 2184 60 82 benzina
MAZDA B-SERIE (UN) 2.2 8V 4WD 1998 - 2006 2148 68 92 benzina
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 16V 1996 - 2003 1324 46 63 benzina
MAZDA DEMIO (DW) 1.3 i 16V 1996 - 2003 1324 39 53 benzina
MAZDA DEMIO (DW) 1.5 16V 1996 - 2003 1498 55 75 benzina
MAZDA E-SERIE bus (SR1) E2000 1984 - 1994 1998 63 86 benzina
MAZDA E-SERIE caroserie (SR2) E1800 1984 - 2004 1789 58 79 benzina
MAZDA E-SERIE caroserie (SR2) E2000 1984 - 2004 1998 60 82 benzina
MAZDA E-SERIE caroserie (SR2) E2000 1984 - 2004 1998 63 86 benzina
MAZDA E-SERIE caroserie (SR2) E2000 4WD 1984 - 2004 1998 71 97 benzina
MAZDA E-SERIE platou / sasiu (SD1) E2000 1983 - 1999 1998 71 97 benzina
MAZDA MPV II (LW) 2.0 1999 - 2006 1991 90 122 benzina
MAZDA MPV II (LW) 2.0 1999 - 2006 1991 85 116 benzina
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i 1991 - 1997 1598 65 88 benzina
MAZDA MX-3 (EC) 1.6 i 1991 - 1997 1598 79 107 benzina
MAZDA MX-5 I (NA) 1.6 1989 - 1998 1598 85 115 benzina
MAZDA MX-5 I (NA) 1.6 1989 - 1998 1598 66 90 benzina
MAZDA MX-5 I (NA) 1.8 1989 - 1998 1840 92 125 benzina
MAZDA MX-5 I (NA) 1.8 1989 - 1998 1840 92 125 benzina
MAZDA MX-5 II (NB) 1.6 16V 1998 - 2005 1598 79 107 benzina
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 1998 - 2005 1840 102 139 benzina
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 1998 - 2005 1839 107 146 benzina
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V 1998 - 2005 1840 84 114 benzina
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V 1998 - 2005 1840 84 114 benzina
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 16V 1998 - 2005 1840 102 139 benzina
MAZDA MX-5 II (NB) 1.8 i 1998 - 2005 1840 113 154 benzina
MAZDA MX-6 (GE) 1.8 1991 - 1997 1840 74 100 benzina
MAZDA MX-6 (GE) 2.0 1991 - 1997 1991 85 116 benzina
MAZDA PREMACY (CP) 1.9 1999 - 2005 1840 74 100 benzina
MAZDA PREMACY (CP) 1.9 1999 - 2005 1840 74 100 benzina
MAZDA PREMACY (CP) 2.0 1999 - 2005 1991 96 131 benzina
MAZDA PREMACY (CP) 2.0 1999 - 2005 1999 107 146 benzina
MAZDA PREMACY (CP) 2.3 SVT 1999 - 2005 2261 122 166 benzina
MAZDA RX 7 I (SA) Wankel 1978 - 1986 1146 77 105 benzina
MAZDA RX 7 I (SA) Wankel 1978 - 1986 1146 77 105 benzina
MAZDA RX 7 I (SA) Wankel 1978 - 1986 1146 77 105 benzina
MAZDA RX 7 II (FC) Turbo 1985 - 1991 1308 110 150 benzina
MAZDA RX 7 II (FC) Turbo 1985 - 1991 1308 110 150 benzina
MAZDA RX 7 II (FC) Wankel 1985 - 1991 1308 110 150 benzina
MAZDA RX 7 II Cabriolet Turbo 1989 - 1992 1308 141 192 benzina
MAZDA RX 7 III (FD) Wankel Twin Turbo 1992 - 2002 1308 110 150 benzina
MAZDA RX 8 (SE17) 2.6 Wankel 2003 - 2012 1308 141 192 benzina
MAZDA RX 8 (SE17) 2.6 Wankel 2003 - 2012 1308 141 192 benzina
MAZDA RX 8 (SE17) 2.6 Wankel 2003 - 2012 1308 141 192 benzina
MAZDA RX 8 (SE17) 2.6 Wankel 2003 - 2012 1308 141 192 benzina
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V 1992 - 1999 1598 79 107 benzina
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V 1992 - 1999 1598 83 113 benzina
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 2000 - 2000 1498 66 90 benzina
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 2000 - 2000 1498 66 90 benzina
NISSAN ALMERA II (N16) 1.6 2000 - 2000 1597 60 82 benzina
NISSAN ALMERA II (N16) 1.8 2000 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN ALMERA II (N16) 1.8 2000 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN ALMERA II (N16) 1.8 2000 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 2000 - 2000 1498 66 90 benzina
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 2000 - 2000 1498 66 90 benzina
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8 2000 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8 2000 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.8 2000 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8 2000 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN ALMERA TINO (V10) 1.8 2000 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.0 2000 - 2000 1998 92 125 benzina
NISSAN KUBISTAR (X76) 1.2 2003 - 2000 1149 44 60 benzina
NISSAN KUBISTAR (X76) 1.2 16V 2003 - 2000 1149 55 75 benzina
NISSAN KUBISTAR caroserie (X80) 1.2 2003 - 2000 1149 44 60 benzina
NISSAN KUBISTAR caroserie (X80) 1.2 16V 2003 - 2000 1149 55 75 benzina
NISSAN PRIMERA (P11) 1.6 16V 1996 - 2001 1597 75 102 benzina
NISSAN PRIMERA (P11) 1.8 16V 1996 - 2001 1769 84 114 benzina
NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 2002 - 2000 1597 75 102 benzina
NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 2002 - 2000 1597 75 102 benzina
NISSAN PRIMERA (P12) 1.8 2002 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN PRIMERA combi (WP12) 1.6 Visia 2002 - 2000 1597 75 102 benzina
NISSAN PRIMERA combi (WP12) 1.8 2002 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.6 16V 1996 - 2002 1597 75 102 benzina
NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1.8 16V 1996 - 2002 1769 84 114 benzina
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 2002 - 2000 1597 75 102 benzina
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 2002 - 2000 1597 75 102 benzina
NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.8 2002 - 2000 1769 84 114 benzina
NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1.8 16V 1996 - 2001 1769 84 114 benzina
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D 1975 - 1981 1998 40 54 motor diesel
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 D 1986 - 1994 2260 54 73 motor diesel
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 2.3 D 1986 - 1994 2260 54 73 motor diesel
OPEL REKORD D 2.0 D 1972 - 1977 1998 40 54 motor diesel
OPEL REKORD D 2.1 D 1972 - 1977 2068 44 60 motor diesel
OPEL REKORD D combi 2.0 D 1972 - 1977 1998 40 54 motor diesel
OPEL REKORD D combi 2.1 D 1972 - 1977 2068 44 60 motor diesel
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 D 1977 - 1986 1998 40 54 motor diesel
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.1 D 1977 - 1986 2068 44 60 motor diesel
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D 1977 - 1986 2260 46 63 motor diesel
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 D 1977 - 1986 2260 46 63 motor diesel
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.2 TD 1977 - 1986 2260 63 86 motor diesel
OPEL REKORD E combi (61_, 66_, 67_) 2.0 D 1977 - 1986 1998 40 54 motor diesel
OPEL REKORD E combi (61_, 66_, 67_) 2.1 D 1977 - 1986 2068 44 60 motor diesel
OPEL REKORD E combi (61_, 66_, 67_) 2.2 D 1977 - 1986 2260 46 63 motor diesel
OPEL REKORD E combi (61_, 66_, 67_) 2.2 TD 1977 - 1986 2260 63 86 motor diesel
OPEL REKORD E combi (61_, 66_, 67_) 2.3 D 1977 - 1986 2260 46 63 motor diesel
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 TD 1978 - 1987 2260 63 86 motor diesel
PORSCHE 911 2.0 L 1963 - 1990 1991 96 131 benzina
PORSCHE 911 2.0 T 1963 - 1990 1991 81 110 benzina
PORSCHE 911 2.2 T 1963 - 1990 2195 92 125 benzina
PORSCHE 911 Targa 2.0 E 1964 - 1990 1991 103 140 benzina
PORSCHE 911 Targa 2.0 L 1964 - 1990 1991 96 131 benzina
PORSCHE 911 Targa 2.0 S 1964 - 1990 1991 118 160 benzina
PORSCHE 911 Targa 2.0 S 1964 - 1990 1991 125 170 benzina
PORSCHE 911 Targa 2.0 T 1964 - 1990 1991 81 110 benzina
PORSCHE 911 Targa 2.2 E 1964 - 1990 2195 114 155 benzina
PORSCHE 911 Targa 2.2 S 1964 - 1990 2195 132 180 benzina
PORSCHE 911 Targa 2.2 T 1964 - 1990 2195 92 125 benzina
PORSCHE 914 /6 2.0 1969 - 1976 1991 81 110 benzina
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V 2008 - 2000 1149 76 103 benzina
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) 2008 - 2000 1149 48 65 Benzina/Etanol
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J) 2008 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0E) 2008 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0P) 2008 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT CLIO Grandtour IV 1.2 16V 2013 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1990 - 1998 1149 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1990 - 1998 1149 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 1990 - 1998 1171 40 55 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/3 1990 - 1998 1171 43 58 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.0 1998 - 2000 999 40 54 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, CB0A) 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V 1998 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, 1998 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG 1998 - 2000 1149 43 58 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Hi-Flex (CB0H) 1998 - 2000 1598 79 107 Benzina/Etanol
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.1 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 (BR01, BR03, BR0E, CR0E) 2005 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 2005 - 2000 1149 76 103 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 2005 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) 2005 - 2000 1149 48 65 Benzina/Etanol
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) 2005 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0P, CR0P) 2005 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) 2005 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) 2005 - 2000 1997 102 138 benzina
RENAULT CLIO IV 1.2 16V 2012 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) 2002 - 2000 3498 177 241 benzina
RENAULT FLUENCE (L30_) 2.0 Flex 2010 - 2000 1998 101 137 Benzina/Etanol
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) 1997 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) 1997 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 1997 - 2000 1390 55 75 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.0 1997 - 2000 999 40 54 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) 1997 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A) 1997 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05) 1997 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel 1997 - 2000 1149 43 58 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.5 (HY0C, HY0N) 2008 - 2000 2488 126 171 benzina
RENAULT KOLEOS (HY_) 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 2008 - 2000 2488 126 171 benzina
RENAULT LOGAN II 1.2 2013 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 2004 - 2000 1149 76 103 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) 2004 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) 2004 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0S) 2004 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V Hi-Flex 2004 - 2000 1149 48 65 Benzina/Etanol
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V (JP0W) 2004 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.0 1993 - 2000 999 43 59 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 1993 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 1993 - 2000 1149 40 54 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 1993 - 2000 1149 40 54 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 1993 - 2000 1149 44 60 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 1993 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 1993 - 2000 1149 43 58 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) 2007 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) 2007 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V) 2007 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) 2007 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 2007 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) 2002 - 2000 3498 170 231 benzina
RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) 2002 - 2000 3498 177 241 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 (E4MF) 2010 - 2000 1149 74 101 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 TCe 100 (E4MA) 2010 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 2010 - 2000 1598 98 133 benzina
ROVER 2000-3500 hatchback (SD1) 2400 TD 1976 - 1986 2393 67 91 motor diesel
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D 1993 - 1999 1896 47 64 motor diesel
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 D 1993 - 1999 1896 47 64 motor diesel
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI 1993 - 1999 1896 47 64 motor diesel
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TD 1993 - 1999 1896 55 75 motor diesel
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 1996 - 1999 1896 47 64 motor diesel
SEAT EXEO (3R2) 1.8 T 2008 - 2000 1781 110 150 benzina
SEAT EXEO ST (3R5) 1.8 T 2009 - 2000 1781 110 150 benzina
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 D 1993 - 1999 1896 47 64 motor diesel
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 D 1993 - 1999 1896 47 64 motor diesel
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 SDI 1993 - 1999 1896 47 64 motor diesel
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TD 1993 - 1999 1896 55 75 motor diesel
SEAT INCA (6K9) 1.7 D 1995 - 2003 1716 42 57 motor diesel
SEAT INCA (6K9) 1.9 D 1995 - 2003 1896 47 64 motor diesel
SEAT INCA (6K9) 1.9 SDI 1995 - 2003 1896 47 64 motor diesel
SEAT INCA (6K9) 1.9 TDI 1995 - 2003 1896 66 90 motor diesel
SEAT TERRA (24) 1.3 D 1987 - 1996 1272 33 45 motor diesel
SEAT TERRA (24) 1.4 D 1987 - 1996 1398 35 48 motor diesel
SEAT TERRA caroserie (024A) 1.3 D 1987 - 1996 1272 33 45 motor diesel
SEAT TERRA caroserie (024A) 1.4 D 1987 - 1996 1398 35 48 motor diesel
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D 1991 - 1999 1896 47 64 motor diesel
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 D 1991 - 1999 1896 47 64 motor diesel
SEAT TOLEDO I (1L) 1.9 TD 1991 - 1999 1896 55 75 motor diesel
SKODA SUPERB (3U4) 1.8 T 2001 - 2008 1781 110 150 benzina
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 S Turbo 2002 - 2000 1994 85 115 benzina
SUBARU FORESTER (SG) 2.0 X 2002 - 2000 1994 103 140 benzina
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 2002 - 2000 2457 112 152 benzina
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 AWD 2002 - 2000 2457 110 150 benzina
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 RX Nato AWD 2002 - 2000 2457 112 152 benzina
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 tractiune integrala 2002 - 2000 2457 110 150 benzina
SUBARU FORESTER (SG) 2.5 XT 2002 - 2000 2457 169 230 benzina
SUBARU FORESTER (SH) 2.0 AWD 2008 - 2000 1995 110 150 benzina
SUBARU FORESTER (SH) 2.0 AWD 2008 - 2000 1994 85 115 benzina
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD 2008 - 2000 2457 112 152 benzina
SUBARU FORESTER (SH) 2.5 AWD 2008 - 2000 2457 169 230 benzina
SUBARU IMPREZA combi (GG) 1.5 2000 - 2000 1498 74 101 benzina
SUBARU IMPREZA combi (GG) 1.5 AWD 2000 - 2000 1498 74 101 benzina
SUBARU IMPREZA combi (GG) 2.0 i R AWD 2000 - 2000 1994 103 140 benzina
SUBARU IMPREZA combi (GG) 2.0 WRX Turbo AWD 2000 - 2000 1994 125 170 benzina
SUBARU IMPREZA combi (GG) 2.5 WRX AWD 2000 - 2000 2457 169 230 benzina
SUBARU IMPREZA hatchback 2.0 i WRX tractiune integrala 2002 - 2007 1994 125 170 benzina
SUBARU IMPREZA hatchback (GR, GH, G3) 1.5 AWD 2007 - 2000 1498 74 101 benzina
SUBARU IMPREZA hatchback (GR, GH, G3) 1.5 F 2007 - 2000 1498 74 101 benzina
SUBARU IMPREZA hatchback (GR, GH, G3) 2.0 R AWD 2007 - 2000 1994 103 140 benzina
SUBARU IMPREZA hatchback (GR, GH, G3) 2.5 AWD 2007 - 2000 2457 169 230 benzina
SUBARU IMPREZA hatchback (GR, GH, G3) 2.5 WRX STI AWD 2007 - 2000 2457 195 265 benzina
SUBARU IMPREZA limuzina (GD) 1.5 2000 - 2000 1498 74 101 benzina
SUBARU IMPREZA limuzina (GD) 1.5 AWD 2000 - 2000 1498 74 101 benzina
SUBARU IMPREZA limuzina (GD) 2.0 i R AWD 2000 - 2000 1994 103 140 benzina
SUBARU IMPREZA limuzina (GD) 2.0 i WRX AWD 2000 - 2000 1994 125 170 benzina
SUBARU IMPREZA limuzina (GD) 2.0 WRX STi AWD 2000 - 2000 1994 195 265 benzina
SUBARU IMPREZA limuzina (GD) 2.0 WRX Turbo AWD 2000 - 2000 1994 125 170 benzina
SUBARU IMPREZA limuzina (GD) 2.5 i WRX AWD 2000 - 2000 2457 169 230 benzina
SUBARU IMPREZA limuzina (GD) 2.5 WRX STi AWD 2000 - 2000 2457 195 265 benzina
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 1984 - 1995 998 37 50 benzina
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 1984 - 1995 998 37 50 benzina
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A) 1984 - 1995 998 37 50 benzina
SUBARU JUSTY I (KAD) 1000 4WD (KAD-A) 1984 - 1995 998 37 50 benzina
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 1984 - 1995 1189 38 52 benzina
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD 1984 - 1995 1189 38 52 benzina
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD 1984 - 1995 1189 38 52 benzina
SUBARU JUSTY I (KAD) 1200 4WD (KAD-A) 1984 - 1995 1189 38 52 benzina
SUBARU LEGACY IV (BL, BP) 2.0 R 2003 - 2000 1994 103 140 benzina
SUBARU LEGACY IV (BL, BP) 2.5 i 2003 - 2000 2457 112 152 benzina
SUBARU LEGACY IV combi (BL, BP, B13_) 2.0 AWD 2003 - 2000 1994 85 115 benzina
SUBARU LEGACY IV combi (BL, BP, B13_) 2.0 R AWD 2003 - 2000 1994 103 140 benzina
SUBARU LEGACY IV combi (BL, BP, B13_) 2.5 i AWD 2003 - 2000 2457 112 152 benzina
SUBARU LEGACY V combi (BM, BR) 2.5 i AWD 2009 - 2000 2498 126 171 benzina
SUBARU LIBERO bus (E10, E12) 1.0 4WD (E10, KJ6) 1983 - 2000 998 37 50 benzina
SUBARU LIBERO bus (E10, E12) 1.2 4WD (E12, KJ8) 1983 - 2000 1189 38 52 benzina
SUBARU LIBERO bus (E10, E12) 1.2 i 4WD (E12, FA) 1983 - 2000 1189 38 52 benzina
SUBARU OUTBACK (BL, BP) 2.5 2003 - 2009 2457 110 150 benzina
SUBARU OUTBACK (BL, BP) 2.5 2003 - 2009 2457 110 150 benzina
SUBARU OUTBACK (BM, BR) 2.5 i 2009 - 2000 2457 123 167 benzina
SUBARU REX II 550 1981 - 1989 544 23 31 benzina
SUBARU REX II 550 1981 - 1989 544 26 35 benzina
SUBARU REX II 550 4WD 1981 - 1989 544 23 31 benzina
SUBARU REX II 550 4WD 1981 - 1989 544 26 35 benzina
SUBARU REX II 550 Kompressor 1981 - 1989 544 40 54 benzina
SUBARU REX II 700 1981 - 1989 665 27 37 benzina
SUBARU REX III 0.5 1989 - 1992 547 28 38 benzina
SUBARU REX III 0.5 4WD 1989 - 1992 547 28 38 benzina
SUBARU REX III 0.5 Kompressor 1989 - 1992 547 28 38 benzina
SUBARU REX III 0.7 1989 - 1992 658 32 44 benzina
SUBARU REX III 0.7 1989 - 1992 658 47 64 benzina
SUBARU REX III 0.7 4WD 1989 - 1992 658 32 44 benzina
SUBARU REX III 0.7 Kompressor 4WD 1989 - 1992 658 47 64 benzina
SUBARU REX III 0.8 1989 - 1992 758 31 42 benzina
SUBARU VIVIO 0.7 1992 - 2000 658 32 44 benzina
SUBARU VIVIO 660 4WD 1992 - 2000 658 32 44 benzina
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel 1974 - 1993 2383 58 79 motor diesel
VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel 1974 - 1993 2383 58 79 motor diesel
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel 1974 - 1993 2383 58 79 motor diesel
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel 1974 - 1993 2383 58 79 motor diesel
VOLVO 740 (744) 2.4 Diesel 1983 - 1992 2383 58 79 motor diesel
VOLVO 740 Kombi (745) 2.4 Diesel 1984 - 1992 2383 58 79 motor diesel
VW CADDY I (14) 1.6 D 1979 - 1992 1588 39 52 motor diesel
VW CADDY II caroserie (9K9A) 1.7 SDI 1995 - 2004 1716 42 57 motor diesel
VW CADDY II caroserie (9K9A) 1.9 D 1995 - 2004 1896 47 64 motor diesel
VW CADDY II caroserie (9K9A) 1.9 SDI 1995 - 2004 1896 47 64 motor diesel
VW CADDY II caroserie (9K9A) 1.9 TDI 1995 - 2004 1896 66 90 motor diesel
VW CADDY II combi (9K9B) 1.7 SDI 1995 - 2004 1716 42 57 motor diesel
VW CADDY II combi (9K9B) 1.9 D 1995 - 2004 1896 47 64 motor diesel
VW CADDY II combi (9K9B) 1.9 SDI 1995 - 2004 1896 47 64 motor diesel
VW CADDY II combi (9K9B) 1.9 TDI 1995 - 2004 1896 66 90 motor diesel
VW GOLF I (17) 1.5 D 1974 - 1985 1471 37 50 motor diesel
VW GOLF I (17) 1.6 D 1974 - 1985 1588 39 52 motor diesel
VW GOLF I (17) 1.6 TD 1974 - 1985 1588 51 70 motor diesel
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D 1983 - 1992 1588 40 54 motor diesel
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 1983 - 1992 1588 51 70 motor diesel
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 1983 - 1992 1588 59 80 motor diesel
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 1983 - 1992 1589 44 60 motor diesel
VW GOLF III (1H1) 1.9 D 1991 - 1998 1896 47 64 motor diesel
VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI 1991 - 1998 1896 47 64 motor diesel
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD 1991 - 1998 1896 55 75 motor diesel
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 D 1993 - 1999 1896 47 64 motor diesel
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI 1993 - 1999 1896 47 64 motor diesel
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD 1993 - 1999 1896 55 75 motor diesel
VW ILTIS (183) 1.6 TD 1979 - 1988 1588 51 69 motor diesel
VW JETTA I (16) 1.5 D 1978 - 1984 1471 37 50 motor diesel
VW JETTA I (16) 1.6 D 1978 - 1984 1588 39 52 motor diesel
VW JETTA I (16) 1.6 TD 1978 - 1984 1588 51 70 motor diesel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 D 1983 - 1992 1588 40 54 motor diesel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD 1983 - 1992 1588 51 70 motor diesel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD 1983 - 1992 1588 59 80 motor diesel
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD 1983 - 1992 1589 44 60 motor diesel
VW LT 28-35 I bus (281-363) 2.4 1975 - 1996 2383 66 90 benzina
VW LT 28-35 I bus (281-363) 2.4 i 1975 - 1996 2383 69 94 benzina
VW LT 28-35 I caroserie (281-363) 2.4 1975 - 1996 2383 66 90 benzina
VW LT 28-35 I caroserie (281-363) 2.4 i 1975 - 1996 2383 69 94 benzina
VW LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.4 1975 - 1996 2383 66 90 benzina
VW LT 28-35 I platou / sasiu (281-363) 2.4 i 1975 - 1996 2383 69 94 benzina
VW LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 1975 - 1996 2383 66 90 benzina
VW LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 4WD 1975 - 1996 2383 66 90 benzina
VW LT 40-55 I caroserie (291-512) 2.4 i 1975 - 1996 2383 69 94 benzina
VW LT 40-55 I platou / sasiu (293-909) 2.4 i 1975 - 1996 2383 69 94 benzina
VW PASSAT (32) 1.5 D 1973 - 1981 1471 37 50 motor diesel
VW PASSAT (32B) 1.6 D 1979 - 1989 1588 39 52 motor diesel
VW PASSAT (32B) 1.6 TD 1979 - 1989 1588 51 70 motor diesel
VW PASSAT (32B) 1.6 TD 1979 - 1989 1588 59 80 motor diesel
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 TD 1988 - 1997 1588 59 80 motor diesel
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D 1988 - 1997 1896 47 64 motor diesel
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD 1988 - 1997 1896 55 75 motor diesel
VW PASSAT (3B2) 1.8 T 1996 - 2001 1781 110 150 benzina
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 1996 - 2001 1896 66 90 motor diesel
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 1996 - 2001 1896 81 110 motor diesel
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion 1996 - 2001 1896 81 110 motor diesel
VW PASSAT (3B3) 1.8 T 20V 2000 - 2005 1781 110 150 benzina
VW PASSAT limuzina (32B) 1.6 TD 1984 - 1989 1588 51 70 motor diesel
VW PASSAT Variant (32B) 1.6 D 1980 - 1989 1588 39 52 motor diesel
VW PASSAT Variant (32B) 1.6 TD 1980 - 1989 1588 51 70 motor diesel
VW PASSAT Variant (33) 1.5 D 1973 - 1981 1471 37 50 motor diesel
VW PASSAT Variant (33) 1.6 D 1973 - 1981 1588 39 52 motor diesel
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 TD 1988 - 1997 1588 59 80 motor diesel
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D 1988 - 1997 1896 47 64 motor diesel
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD 1988 - 1997 1896 55 75 motor diesel
VW PASSAT Variant (3B5) 1.8 T 1997 - 2001 1781 110 150 benzina
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 1997 - 2001 1896 66 90 motor diesel
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 1997 - 2001 1896 81 110 motor diesel
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion 1997 - 2001 1896 81 110 motor diesel
VW PASSAT Variant (3B6) 1.8 T 20V 2000 - 2005 1781 110 150 benzina
VW POLO (86C, 80) 1.3 D 1981 - 1994 1272 33 44 motor diesel
VW POLO (86C, 80) 1.4 D 1981 - 1994 1398 35 48 motor diesel
VW POLO caroserie (86CF) 1.4 D 1992 - 1994 1398 35 48 motor diesel
VW POLO CLASSIC (6KV2) 64 1.9 SDI 1995 - 2006 1896 47 64 motor diesel
VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.3 D 1985 - 1994 1272 33 44 motor diesel
VW POLO CLASSIC (86C, 80) 1.4 D 1985 - 1994 1398 35 48 motor diesel
VW POLO cupe (86C, 80) 1.3 D 1981 - 1994 1272 33 44 motor diesel
VW POLO cupe (86C, 80) 1.4 D 1981 - 1994 1398 35 48 motor diesel
VW POLO Variant (6KV5) 1.9 SDI 1997 - 2001 1896 47 64 motor diesel
VW SANTANA (32B) 1.6 D 1981 - 1985 1588 39 52 motor diesel
VW SANTANA (32B) 1.6 TD 1981 - 1985 1588 51 70 motor diesel
VW TRANSPORTER III bus 1.6 D 1979 - 1992 1588 37 50 motor diesel
VW TRANSPORTER III bus 1.6 TD 1979 - 1992 1589 51 69 motor diesel
VW TRANSPORTER III bus 1.6 TD Syncro 1979 - 1992 1589 51 69 motor diesel
VW TRANSPORTER III bus 1.7 D 1979 - 1992 1716 42 57 motor diesel
VW TRANSPORTER III caroserie 1.6 D 1979 - 1992 1588 37 50 motor diesel
VW TRANSPORTER III caroserie 1.6 TD 1979 - 1992 1589 51 69 motor diesel
VW TRANSPORTER III caroserie 1.6 TD Syncro 1979 - 1992 1589 51 69 motor diesel
VW TRANSPORTER III caroserie 1.7 D 1979 - 1992 1716 42 57 motor diesel
VW TRANSPORTER III platou / sasiu 1.6 D 1979 - 1992 1588 37 50 motor diesel
VW TRANSPORTER III platou / sasiu 1.6 TD 1979 - 1992 1589 51 69 motor diesel
VW TRANSPORTER III platou / sasiu 1.6 TD Syncro 1979 - 1992 1589 51 69 motor diesel
VW TRANSPORTER III platou / sasiu 1.7 D 1979 - 1992 1716 42 57 motor diesel
VW VENTO (1H2) 1.9 D 1991 - 1998 1896 47 64 motor diesel
VW VENTO (1H2) 1.9 SDI 1991 - 1998 1896 47 64 motor diesel
VW VENTO (1H2) 1.9 TD 1991 - 1998 1896 55 75 motor diesel
Recenzii (0)
Nu s-au gasit recenzii. Poti adauga unul chiar mai jos :)

Scrie un review

Detii sau ai testat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un review si ajuta-i si pe alti utilizatori automag.ro sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!



Campurile marcate cu * sunt obligatorii