KIT AMBREIAJ LOGAN 1.4 302055852R DACIA

KIT AMBREIAJ LOGAN 1.4, 302055852R

253.1 RON
Disponibilitate: În stoc


KIT AMBREIAJ LOGAN 1.4 de la producatorul DACIA.
SKU: 302055852R
Specificatii
Echivalente OE
Producător Cod
DACIA 302052727R
DACIA 302055852R
DACIA 6001546073
DACIA 6001548019
DACIA 7701477018
DACIA 7701478125
DACIA 7711497182
NISSAN 3000100QAN
OPEL 7701478124
RENAULT 302052727R
RENAULT 302055852R
RENAULT 6001548019
RENAULT 7700103860
RENAULT 7701130037
RENAULT 7701134828
RENAULT 7701134839
RENAULT 7701349766
RENAULT 7701349832
RENAULT 7701349846
RENAULT 7701349884
RENAULT 7701349909
RENAULT 7701349932
RENAULT 7701462088
RENAULT 7701464444
RENAULT 7701465179
RENAULT 7701467224
RENAULT 7701468828
RENAULT 7701470986
RENAULT 7701471165
RENAULT 7701474134
RENAULT 7701474557
RENAULT 7701475725
RENAULT 7701476913
RENAULT 7701476918
RENAULT 7701477018
RENAULT 7701477133
RENAULT 7701477134
RENAULT 7701478120
RENAULT 7701478124
RENAULT 7701478125
RENAULT 7701478126
RENAULT 7701478190
RENAULT 7701478191
RENAULT 7711130001
RENAULT 7711130002
RENAULT 7711130032
RENAULT 7711130037
RENAULT 7711134828
RENAULT 7711134829
RENAULT 7711134839
RENAULT 7711497182
RENAULT 7711497220
Echivalente AM
Producător Cod
AISIN KERE04A
ASHIKA 92011048
BORG & BECK HK6265
HOLA CH11101
JAPANPARTS KF1048
JAPKO 921048
JP GROUP 4330401719
KRAFTTECH W02180I
KSM-KOSHIMO 18200021020
LuK 618302600
LuK 618309100
MAGNETI MARELLI 360020010610
MAPA 002180800
MAPCO 10103
MASTER-SPORT 3000951059SET3MS
MDR MCK11048
OPEN PARTS CLK907403
PROCODIS FRANCE KTE122
PROCODIS FRANCE KTE173
SACHS 3000951059
STELLOX 0701093SX
VALEO 786019
VALEO 821183
VALEO 826577
WESTLAKE WRN005
Masini compabitile
Marcă Model Motorizare Ani fabricație Capacitate motor kW PS Combustibil
CITROËN C3 I (FC_) 1.4 16V 2002 - 2000 1360 65 88 benzina
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V 2004 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 2004 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 2004 - 2000 1390 55 75 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 2009 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA LOGAN II 1.2 LPG 2012 - 2000 1149 55 75 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 2007 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA SANDERO 1.2 16V 2008 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA SANDERO 1.2 16V LPG 2008 - 2000 1149 55 75 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA SANDERO 1.4 2008 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 2008 - 2000 1390 53 72 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA SANDERO II 1.2 2012 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA SOLENZA 1.4 2003 - 2000 1390 55 75 benzina
NISSAN KUBISTAR (X76) 1.2 2003 - 2000 1149 44 60 benzina
NISSAN KUBISTAR (X76) 1.2 16V 2003 - 2000 1149 55 75 benzina
NISSAN KUBISTAR caroserie (X80) 1.2 2003 - 2000 1149 44 60 benzina
NISSAN KUBISTAR caroserie (X80) 1.2 16V 2003 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 1988 - 1994 1237 40 54 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 1988 - 1994 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 1988 - 1994 1390 55 75 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C532) CAT 1988 - 1994 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 1988 - 1994 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 1988 - 1992 1237 40 54 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 1988 - 1992 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 1991 - 2001 1237 40 54 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 1991 - 2001 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 1991 - 2001 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 1991 - 2001 1390 55 75 benzina
RENAULT 19 II caroserie (S53_) 1.2 1992 - 1995 1237 40 54 benzina
RENAULT 19 II caroserie (S53_) 1.4 1992 - 1995 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1992 - 2003 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 1992 - 2003 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 1992 - 2003 1390 55 75 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 1986 - 1997 1397 51 69 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 1990 - 1998 1108 35 48 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 1990 - 1998 1108 35 48 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1990 - 1998 1149 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1990 - 1998 1149 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 1990 - 1998 1171 40 55 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 1990 - 1998 1239 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/3 1990 - 1998 1171 43 58 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R) 1990 - 1998 1171 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 1990 - 1998 1390 58 80 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 1990 - 1998 1390 55 75 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 1990 - 1998 1390 58 79 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J) 1990 - 1998 1390 55 75 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.0 1998 - 2000 999 40 54 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, CB0A) 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V 1998 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, 1998 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG 1998 - 2000 1149 43 58 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C) 1998 - 2000 1390 55 75 benzina
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.1 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) 2005 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) 1997 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) 1997 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 1997 - 2000 1390 55 75 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) 1997 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A) 1997 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05) 1997 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel 1997 - 2000 1149 43 58 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 1997 - 2000 1390 55 75 benzina
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 2004 - 2000 1390 55 75 benzina
RENAULT LOGAN I combi (KS_) 1.4 2007 - 2000 1390 55 75 benzina
RENAULT LOGAN II 1.2 2013 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 1995 - 2003 1390 55 75 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 1995 - 2003 1390 52 71 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 1996 - 2003 1390 55 75 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 1999 - 2003 1390 55 75 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 1996 - 2001 1390 55 75 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.0 1985 - 1998 949 27 37 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.1 1985 - 1998 1108 33 45 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.1 (F401) 1985 - 1998 1108 33 45 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 1985 - 1998 1108 33 45 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F402) 1985 - 1998 1397 43 58 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F407) CAT 1985 - 1998 1397 43 58 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 1985 - 1998 1390 58 79 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 1985 - 1998 1397 44 60 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 1985 - 1998 1390 43 58 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 1985 - 1998 1596 40 55 motor diesel
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 1984 - 1996 956 30 41 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 1984 - 1996 1108 33 45 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 1984 - 1996 1108 33 45 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 1984 - 1996 1108 33 45 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 1984 - 1996 1237 40 54 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C/407) CAT 1984 - 1996 1397 43 58 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 1984 - 1996 1397 43 58 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 1984 - 1996 1397 52 71 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 1984 - 1996 1397 44 60 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D 1984 - 1996 1596 40 55 motor diesel
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 1984 - 1996 1596 40 55 motor diesel
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 1993 - 2000 1239 40 55 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 1993 - 2000 1149 40 54 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 1993 - 2000 1149 40 54 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 1993 - 2000 1149 44 60 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 1993 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 1993 - 2000 1149 43 58 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) 2007 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) 2007 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V) 2007 - 2000 1149 55 75 benzina
SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 2002 - 2009 1984 85 115 benzina
Recenzii (0)
Nu s-au gasit recenzii. Poti adauga unul chiar mai jos :)

Scrie un review

Detii sau ai testat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un review si ajuta-i si pe alti utilizatori automag.ro sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!



Campurile marcate cu * sunt obligatorii