pompa apa, 51387

59.3 RON
Disponibilitate: În stoc


pompa apa de la producatorul A.I.C. Competition.
SKU: 51387
Specificatii
Echivalente OE
Producător Cod
FIAT 61583935
GENERAL MOTORS 09192797
GENERAL MOTORS 90444079
GENERAL MOTORS 9192797
IVECO 61583935
LANCIA 61583935
MERCEDES-BENZ 001.490.0614
MERCEDES-BENZ 002.490.0614
MERCEDES-BENZ 004.490.0614
MITSUBISHI MB297991
MITSUBISHI MB297992
MITSUBISHI MB526972
MITSUBISHI MB526973
MITSUBISHI MB837697
MITSUBISHI MB97992
NISSAN 54501 EB300
NISSAN 54501 EB31A
OPEL 13 34 046
OPEL 13 34 066
TOYOTA 48610-60050
TOYOTA 48610-60070
VW 191 412 341
VW 357 412 341
Echivalente AM
Producător Cod
BALDWIN BT338
BOSCH 0 986 002 947
DONALDSON P550242
FEBI BILSTEIN 04728
FEBI BILSTEIN 43021
FEBI BILSTEIN 4728
FILTRON OP6362
FIRST LINE FCA6592
FIRST LINE FCA6726
FLEETGUARD LF3524
GRAF PA541
GRAF PA541A
HK W44028
JAPANPARTS BS-232R
LÖBRO 301984
METELLI 15-1147
MEYLE 613 600 4046
MOOG NI-WP-8453
NIPPARTS N4901045
OCAP 0784560
OCAP 0795569
OPTIMAL AQ-1496
OPTIMAL G6-1398
OPTIMAL G6-1419
PEX 19.0122
QUINTON HAZELL QCP3084
QUINTON HAZELL QSA2422S
QUINTON HAZELL QSA2508S
RUVILLE 65343
SIDEM 41472
SIDEM 45673
SKF VKPC 85211
SKF VKPC 85212
SPIDAN 0.060542
SPIDAN 24215
ST-TEMPLIN 0283.680
SWAG 40 15 0010
SWAG 81 94 3021
TRISCAN 8500 14540
TRISCAN 8500 14805
TRISCAN 8600 24003
VEMO 40-50008
Masini compabitile
Marcă Model Motorizare Ani fabricație Capacitate motor kW PS Combustibil
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i 16V 1991 - 1998 1389 63 86 benzina
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 16V 1991 - 1998 1598 74 100 benzina
OPEL ASTRA F Cabriolet (53_B) 1.4 i 16V 1993 - 2001 1389 63 86 benzina
OPEL ASTRA F combi (51_, 52_) 1.4 i 16V 1991 - 1998 1389 63 86 benzina
OPEL ASTRA F combi (51_, 52_) 1.6 i 16V 1991 - 1998 1598 74 100 benzina
OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 i 16V 1991 - 1998 1389 63 86 benzina
OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 i 16V 1991 - 1998 1598 74 100 benzina
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 16V 2001 - 2005 1598 74 101 benzina
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.4 16V 1998 - 2009 1389 63 86 benzina
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 16V 1998 - 2009 1598 74 100 benzina
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.4 16V 1998 - 2009 1389 63 86 benzina
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) 1.6 16V 1998 - 2009 1598 74 100 benzina
OPEL ASTRA G limuzina (F69_) 1.4 16V 1998 - 2009 1389 63 86 benzina
OPEL ASTRA G limuzina (F69_) 1.6 16V 1998 - 2009 1598 74 100 benzina
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 i 16V 1993 - 2002 1389 63 86 benzina
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.6 i 16V 1993 - 2002 1598 78 106 benzina
OPEL CORSA C (F08, F68) 1.4 2000 - 2009 1389 66 90 benzina
OPEL TIGRA (95_) 1.4 16V 1994 - 2000 1389 63 86 benzina
OPEL TIGRA (95_) 1.6 16V 1994 - 2000 1598 78 106 benzina
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V 1995 - 2002 1598 74 100 benzina
OPEL VECTRA B combi (31_) 1.6 i 16V 1996 - 2003 1598 74 100 benzina
OPEL VECTRA B hatchback (38_) 1.6 i 16V 1995 - 2003 1598 74 100 benzina
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 16V 1999 - 2005 1598 74 100 benzina
Recenzii (1)

16 Apr 2017

Achizitie verificata

Review pentru: pompa apa

Pret convenabil ,raport calitate / pret bun.Are paletii din metal nu din plastic

Scrie un review

Detii sau ai testat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un review si ajuta-i si pe alti utilizatori automag.ro sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!



Campurile marcate cu * sunt obligatorii