7701476745 RENAULT

, 7701476745

208,7 RON
Disponibilitate: Disponibil


de la producatorul RENAULT.
SKU: 7701476745
Specificatii
Echivalente OE
Producător Cod
CITROËN 083175
DACIA 130705295R
DACIA 7701473001
DACIA 7701476745
DACIA 7701476745S1
NISSAN 1307700Q0A
NISSAN 1307700Q0B
NISSAN 1307700QAG
NISSAN 1307700QAL
NISSAN 1680600QA0
NISSAN 1680600QA4
NISSAN 1680600QAW
PEUGEOT 0816E6
PEUGEOT 0816E6S1
PEUGEOT 083175
PEUGEOT 816E6S1
RENAULT 130701564R
RENAULT 130705295R
RENAULT 7701473001
RENAULT 7701476745
RENAULT 7701476745S1
RENAULT 8200035827
RENAULT 8200035834
RENAULT 8200103069
RENAULT 8200106085
RENAULT 8200454895
RENAULT 8200704394
Echivalente AM
Producător Cod
AE TBK315
AUTEX 702192
AUTOKIT 0380368
AUTOKIT 045111
AUTOTEAM KAT1285
BOSCH 1987946365
BOSCH 1987948093
BREDA LORETT KCD0575
BRT Bearings PBTK140
CALIBER 0212KN
COMLINE CTBK005
CONTITECH CT1045K1
DAYCO KTB321
DELPHI KDB321
DÜRER 161116
FAI AutoParts TBK381
FEBI BILSTEIN 19852
FEBI BILSTEIN 43751
FLENNOR F904466V
GATES K015577XS
HEPU 201187
HUTCHINSON KH236
INA 530019510
IPD 201187
JP GROUP 4312102419
KLAXCAR FRANCE 40026z
KM International KFI212
LUCAS ENGINE DRIVE LDK0616
LYNXauto PK1088
MAGNETI MARELLI 341304700000
MAGNETI MARELLI 341310931201
MAPCO 23101
METZGER WMZ719
MEYLE 16510490018
OPTIBELT KT1252
OPTIMAL SK1486
PROCODIS FRANCE KTD4042
QUINTON HAZELL MBK678
QUINTON HAZELL QBK678
ROULUNDS RUBBER RR1093K1
RUVILLE 5557270
SASIC 1754009
SKF VKMA06002
SNR KD45546
SPIDAN 447740
SPIDAN 66572
SWAG 60919852
SWAG 60943751
TOPRAN 701015
TREVI AUTOMOTIVE KD1240
TRISCAN 864725031
VEYANCE K1G1529H
Masini compabitile
Marcă Model Motorizare Ani fabricație Capacitate motor kW PS Combustibil
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V 2004 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA LOGAN II 1.2 LPG 2012 - 2000 1149 55 75 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA SANDERO 1.2 16V 2008 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA SANDERO 1.2 16V LPG 2008 - 2000 1149 55 75 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA SANDERO II 1.2 2012 - 2000 1149 55 75 benzina
NISSAN KUBISTAR (X76) 1.2 16V 2003 - 2000 1149 55 75 benzina
NISSAN KUBISTAR caroserie (X80) 1.2 16V 2003 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V 2008 - 2000 1149 76 103 benzina
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) 2008 - 2000 1149 48 65 Benzina/Etanol
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR02, KR0J) 2008 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0E) 2008 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.2 16V (KR0P) 2008 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT CLIO Grandtour IV 1.2 16V 2013 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT CLIO Grandtour IV 1.5 dCi 75 2013 - 2000 1461 55 75 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.0 1998 - 2000 999 40 54 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V 1998 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, 1998 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 (BR01, BR03, BR0E, CR0E) 2005 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 2005 - 2000 1149 76 103 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 2005 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 2005 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) 2005 - 2000 1149 48 65 Benzina/Etanol
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) 2005 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0P, CR0P) 2005 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) 2005 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT CLIO IV 1.2 16V 2012 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT CLIO IV 1.5 dCi 75 2012 - 2000 1461 55 75 motor diesel
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) 1997 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) 1997 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.0 1997 - 2000 999 40 54 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) 1997 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05) 1997 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT LOGAN II 1.2 2013 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 2004 - 2000 1149 76 103 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) 2004 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) 2004 - 2000 1149 48 65 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 (JP0S) 2004 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V Hi-Flex 2004 - 2000 1149 48 65 Benzina/Etanol
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.2 16V (JP0W) 2004 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi 75 2004 - 2000 1461 55 75 motor diesel
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.0 1993 - 2000 999 43 59 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 1993 - 2000 1149 40 54 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 1993 - 2000 1149 40 54 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 1993 - 2000 1149 44 60 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 1993 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) 2007 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V) 2007 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) 2007 - 2000 1149 74 101 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 2007 - 2000 1149 74 101 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 (E4MF) 2010 - 2000 1149 74 101 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 TCe 100 (E4MA) 2010 - 2000 1149 74 100 benzina
Recenzii (0)
Nu s-au gasit recenzii. Poti adauga unul chiar mai jos :)

Scrie un review

Detii sau ai testat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un review si ajuta-i si pe alti utilizatori automag.ro sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!



Campurile marcate cu * sunt obligatorii