SET PLACUTE FRANA FATA 7711130071 DACIA

SET PLACUTE FRANA FATA, 7711130071

83.3 RON
Disponibilitate: În stoc


SET PLACUTE FRANA FATA de la producatorul DACIA.
SKU: 7711130071
Specificatii
Echivalente OE
Producător Cod
CITROËN 1611460280
CITROËN 425041
CITROËN 425070
CITROËN 425140
CITROËN 425147
CITROËN 425310
CITROËN E172118
CITROËN E172171
DACIA 0986467720
DACIA 214120
DACIA 2677509716
DACIA 405035
DACIA 410602192R
DACIA 4162192R
DACIA 598775
DACIA 6000008018
DACIA 6001545576
DACIA 6001547619
DACIA 6001547684
DACIA 6001547911
DACIA 6001549211
DACIA 601075
DACIA 601547619
DACIA 601547911
DACIA 6025070807
DACIA 6025071042
DACIA 7700704705
DACIA 7701201669
DACIA 770120175
DACIA 7701201773
DACIA 770120212
DACIA 7701202285
DACIA 7701202289
DACIA 7701202712
DACIA 7701202894
DACIA 7701203129
DACIA 7701203282
DACIA 7701203775
DACIA 7701203795
DACIA 7701203796
DACIA 7701203797
DACIA 770120396
DACIA 7701204066
DACIA 7701204358
DACIA 7701204833
DACIA 7701205355
DACIA 7701207066
DACIA 7701208265
DACIA 7701209639
DACIA 7701210142
DACIA 7711130036
DACIA 7711130071
DACIA 7711130078
DACIA 771209639
DACIA 8201464598
DACIA 8671000107
DACIA FSL1781
DACIA MDB1628
DACIA PKU001
FORD 1675620
FORD 1736940
FORD 9S512K021BA
FORD 9S512K021BC
FORD BS512K021AA
FORD ME9S51J2K021BA
LADA 410602192R
MERCEDES-BENZ 7701349751
MERCEDES-BENZ GDB1332
OPEL 7701203797
OPEL 7701207960
PEUGEOT 1611460280
PEUGEOT 405035
PEUGEOT 410602192R
PEUGEOT 425032
PEUGEOT 425033
PEUGEOT 425035
PEUGEOT 425036
PEUGEOT 425041
PEUGEOT 425049
PEUGEOT 425050
PEUGEOT 425051
PEUGEOT 425052
PEUGEOT 425057
PEUGEOT 425069
PEUGEOT 425070
PEUGEOT 425072
PEUGEOT 425076
PEUGEOT 425088
PEUGEOT 425097
PEUGEOT 425262
PEUGEOT 425265
PEUGEOT 425273
PEUGEOT 425275
PEUGEOT 425310
PEUGEOT 7701203795
PEUGEOT 7701203796
PEUGEOT 7701203797
PEUGEOT 7701204066
PEUGEOT 7701204358
PEUGEOT 7701204833
PEUGEOT 7701205355
PEUGEOT 7701210142
PEUGEOT 7711130071
PEUGEOT E172118
PEUGEOT E172171
RENAULT 301204358
RENAULT 410602192R
RENAULT 410609342R
RENAULT 425070
RENAULT 6000008018
RENAULT 6000008126
RENAULT 6001547029
RENAULT 6001547619
RENAULT 6001547911
RENAULT 6025070807
RENAULT 6025071042
RENAULT 602507142
RENAULT 60257142
RENAULT 7700704705
RENAULT 7700756572
RENAULT 7700780892
RENAULT 7700813549
RENAULT 7700842131
RENAULT 7701130036
RENAULT 7701130071
RENAULT 7701201542
RENAULT 7701201669
RENAULT 770120175
RENAULT 7701201773
RENAULT 7701201774
RENAULT 7701201775
RENAULT 7701201785
RENAULT 7701202057
RENAULT 770120212
RENAULT 7701202129
RENAULT 7701202147
RENAULT 7701202216
RENAULT 7701202241
RENAULT 7701202284
RENAULT 7701202285
RENAULT 7701202289
RENAULT 7701202302
RENAULT 770120239
RENAULT 770120240
RENAULT 7701202475
RENAULT 7701202516
RENAULT 7701202518
RENAULT 7701202539
RENAULT 7701202540
RENAULT 7701202635
RENAULT 7701202711
RENAULT 7701202712
RENAULT 7701202833
RENAULT 7701202847
RENAULT 7701202848
RENAULT 770120285
RENAULT 7701202892
RENAULT 7701202894
RENAULT 7701202895
RENAULT 7701202896
RENAULT 770120294
RENAULT 770120295
RENAULT 7701202973
RENAULT 7701203070
RENAULT 7701203129
RENAULT 7701203282
RENAULT 770120329
RENAULT 7701203775
RENAULT 7701203777
RENAULT 7701203795
RENAULT 7701203796
RENAULT 7701203797
RENAULT 770120382
RENAULT 770120395
RENAULT 770120396
RENAULT 770120397
RENAULT 7701204065
RENAULT 7701204066
RENAULT 7701204220
RENAULT 7701204282
RENAULT 7701204286
RENAULT 7701204304
RENAULT 770120433
RENAULT 7701204357
RENAULT 7701204358
RENAULT 7701204530
RENAULT 770120458
RENAULT 770120466
RENAULT 7701204828
RENAULT 7701204833
RENAULT 7701205355
RENAULT 7701205411
RENAULT 770120555
RENAULT 7701205653
RENAULT 7701206082
RENAULT 7701206085
RENAULT 7701206339
RENAULT 7701206796
RENAULT 7701206797
RENAULT 7701207066
RENAULT 7701207082
RENAULT 7701207960
RENAULT 7701208265
RENAULT 7701208960
RENAULT 7701209639
RENAULT 7701209735
RENAULT 7701210130
RENAULT 7701210131
RENAULT 7701210142
RENAULT 770134970
RENAULT 770134973
RENAULT 7701349751
RENAULT 7701349869
RENAULT 7701349969
RENAULT 7701349970
RENAULT 7701349973
RENAULT 7701349997
RENAULT 7701365004
RENAULT 7701365808
RENAULT 7701365825
RENAULT 7702233531
RENAULT 7702295181
RENAULT 7711130008
RENAULT 7711130034
RENAULT 7711130036
RENAULT 7711130066
RENAULT 7711130071
RENAULT 7711130071A
RENAULT 771113036
RENAULT 771113071
RENAULT 7711222784
RENAULT 771201669
RENAULT 771202284
RENAULT 771202285
RENAULT 771202289
RENAULT 771202516
RENAULT 771202712
RENAULT 771202848
RENAULT 771202894
RENAULT 771202895
RENAULT 771203129
RENAULT 771203282
RENAULT 771203775
RENAULT 771203795
RENAULT 771203796
RENAULT 771203797
RENAULT 771204357
RENAULT 771204358
RENAULT 77120466
RENAULT 771204833
RENAULT 771205355
RENAULT 77120682
RENAULT 77120766
RENAULT 771207960
RENAULT 771208265
RENAULT 771210142
RENAULT 771349751
RENAULT 771349970
RENAULT 771349973
RENAULT 8201464598
RENAULT 8671000107
RENAULT 86710107
RENAULT 8671016173
RENAULT 8671016708
RENAULT 867116173
Echivalente AM
Producător Cod
A.B.S. 36881
A.B.S. 36881OE
ALANKO 300537
ALANKO 301390
ALANKO 302013
ASAM 30094
ASIMCO KD7514
ATE 13046028342
AUTOMEGA 30771101300071
BARUM BA2023
BENDIX 571526B
BENDIX 571526X
BORG & BECK BBP1386
BOSCH 0986467720
BOSCH 0986495212
BOSCH 0986TB2005
BOSCH 0986TB2513
BOSCH F03A150016
Brake ENGINEERING PA1952
BRECK 214630070210
BREMBO DP68002
BREMBO DP68005
BREMBO P68008
BREMBO P68038
BREMSI BP2590
CIFAM 8221200K
COBREQ N443
COMLINE ADB1431
COMLINE CBP1431
DELPHI LP885
DENCKERMANN B110904
DENCKERMANN B110905
DITAS DFB2465
DURON DBP340845
E.T.F. 120590
EUROBRAKE 5502229957
FEBI BILSTEIN 16191
FENOX BP43002
FERODO FDB1781
FERODO FDB845
FERODO FDB845B
FERODO FSL1781
FERODO FSL845
FREMAX FBP0920
FREMAX FBP092001
fri.tech. 1220W
FRIGAIR PD09502
FTE BL1323A2
FTE BL1323B2
FTE BL1323C2
GALFER B1G10205012
GIRLING 6114651
HELLA 8DB355012671
HELLA 8DB355018131
HELLA PAGID 8DB355012671
HELLA PAGID 8DB355018131
ICER 180993
ICER 180993204
ICER 180993700
JP GROUP 4163603119
JURID 571526D
JURID 571526J
KAMOKA 1011690
KAMOKA JQ1011690
KAMOKA JQ1013208
KAWE 014130
KEY PARTS KBP1386
KLAXCAR FRANCE 24633z
KSM-KOSHIMO 18500058159
LPR 05P349
LYNXauto BD6301
MAGNETI MARELLI 363700205077
MAGNETI MARELLI 363702161182
MAGNETI MARELLI 363916060203
MALŇ 1050381
MAPCO 6377
MASTER-SPORT 13046028342KSETMS
MASTER-SPORT 13046028342NSETMS
MASTER-SPORT 13046028342SETMS
MAXGEAR 190459
METELLI 2201200K
METZGER 014132
METZGER 1170009
MEYLE 0252146318PD
MEYLE 0252146318W
MGA 325
MINTEX MDB1628
MINTEX MDB2192
MINTEX MDK0083
MINTEX MDK0175
MINTEX MDK0190
NATIONAL NP2015
NECTO FD6483A
NECTO FD6483N
NiBK PN0284W
NK 229957
OPEN PARTS BPA014130
OPTIMAL 9870
PAGID T1629
PAGID T5077
PROFIT 50000845
PROFIT 50000845C
PROTECHNIC PRP0004
QUINTON HAZELL BP750
QUINTON HAZELL MBP750
RAICAM 5150
RAICAM RA05150
REMSA 014130
ROADHOUSE 214130
RUVILLE D00013160
sbs 1501229957
SCT Germany SP189
SPIDAN 31864
SPIDAN 32571
STARLINE BDS025P
STARMANN KS14102
STELLOX 000137SX
STELLOX 152030SX
STOP 571327S
STOP 571526S
SWAG 60916191
TEXTAR 2146303
TEXTAR 2146304
TEXTAR 2146306
TEXTAR 89002400
TEXTAR 89002500
TEXTAR 89011200
TOPRAN 720249
TRISCAN 811025027
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 1935020
TRUSTING 1220W
TRW GDB1465
VAICO V464101
VALEO 301002
VALEO 598002
VALEO 598775
VALEO 601075
VEMA 835150
VILLAR 6260349
WAGNER WBP21463A
WAGNER WBP21463B
WEEN 1511107
WOKING P041330
ZIMMERMANN 214631802
Masini compabitile
Marcă Model Motorizare Ani fabricație Capacitate motor kW PS Combustibil
DACIA LOGAN (LS_) 1.2 16V 2004 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) 2004 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA LOGAN (LS_) 1.4 MPI LPG (LS0C) 2004 - 2000 1390 55 75 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 2004 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS04) 2004 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) 2004 - 2000 1461 48 65 motor diesel
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K) 2004 - 2000 1461 50 68 motor diesel
DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) 2004 - 2000 1461 63 86 motor diesel
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 2004 - 2000 1598 64 87 benzina
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V (LS0M) 2004 - 2000 1598 77 105 benzina
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 16V Flexifuel 2004 - 2000 1598 77 105 Benzina/Etanol
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 Bifuel 2004 - 2000 1598 62 84 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA LOGAN (LS_) 1.6 MPI 85 2004 - 2000 1598 62 84 benzina
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.4 2009 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi 2009 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi 2009 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K) 2009 - 2000 1461 50 68 motor diesel
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0W) 2009 - 2000 1461 63 86 motor diesel
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 2009 - 2000 1598 64 87 benzina
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) 1.6 MPI 85 2009 - 2000 1598 62 84 benzina
DACIA LOGAN II 1.5 dCi 2012 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.4 2007 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 2007 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS04) 2007 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K) 2007 - 2000 1461 50 68 motor diesel
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W) 2007 - 2000 1461 63 86 motor diesel
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 2007 - 2000 1598 64 87 benzina
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V 2007 - 2000 1598 77 105 benzina
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 16V Hi-Flex 2007 - 2000 1598 77 105 Benzina/Etanol
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 Bifuel 2007 - 2000 1598 64 87 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA LOGAN MCV (KS_) 1.6 MPI 85 2007 - 2000 1598 62 84 benzina
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi 2013 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi 2013 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.4 2008 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi 2008 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi 2008 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0K) 2008 - 2000 1461 50 68 motor diesel
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0W) 2008 - 2000 1461 63 86 motor diesel
DACIA LOGAN pick-up (US_) 1.6 2008 - 2000 1598 64 87 benzina
DACIA SANDERO 1.2 16V 2008 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA SANDERO 1.2 16V LPG 2008 - 2000 1149 55 75 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA SANDERO 1.4 2008 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA SANDERO 1.4 MPI LPG 2008 - 2000 1390 53 72 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA SANDERO 1.5 dCi 2008 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA SANDERO 1.5 dCi 2008 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA SANDERO 1.5 dCi 2008 - 2000 1461 50 68 motor diesel
DACIA SANDERO 1.5 dCi 2008 - 2000 1461 63 86 motor diesel
DACIA SANDERO 1.6 2008 - 2000 1598 64 87 benzina
DACIA SANDERO 1.6 16V 2008 - 2000 1598 77 105 benzina
DACIA SANDERO 1.6 16V Bifuel 2008 - 2000 1598 77 105 Benzina/Autogaz (GPL)
DACIA SANDERO 1.6 MPI 85 2008 - 2000 1598 62 84 benzina
DACIA SANDERO II 1.2 2012 - 2000 1149 55 75 benzina
DACIA SANDERO II 1.5 dCi 2012 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA SANDERO II 1.5 dCi 2012 - 2000 1461 55 75 motor diesel
DACIA SANDERO II 1.6 16V 2012 - 2000 1598 77 105 benzina
DACIA SOLENZA 1.4 2003 - 2000 1390 55 75 benzina
DACIA SOLENZA 1.9 D 2003 - 2000 1870 46 63 motor diesel
FORD TRANSIT bus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) 1994 - 2000 2496 51 70 motor diesel
MAZDA 6 (GG) 1.8 2002 - 2008 1798 88 120 benzina
MAZDA 6 (GG) 2.0 2002 - 2008 1999 104 141 benzina
MAZDA 6 (GG) 2.0 DI 2002 - 2008 1998 89 121 motor diesel
MAZDA 6 (GG) 2.0 DI 2002 - 2008 1998 103 140 motor diesel
MAZDA 6 Hatchback (GG) 1.8 2002 - 2008 1798 88 120 benzina
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 2002 - 2008 1999 107 146 benzina
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI 2002 - 2008 1998 89 121 motor diesel
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI 2002 - 2008 1998 103 140 motor diesel
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 1.8 2002 - 2007 1798 88 120 benzina
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 2002 - 2007 1999 104 141 benzina
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI 2002 - 2007 1998 89 121 motor diesel
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI 2002 - 2007 1998 89 121 motor diesel
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 2002 - 2007 2261 119 162 benzina
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.3 AWD 2002 - 2007 2261 119 162 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.0 1983 - 1987 954 32 44 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.1 1983 - 1987 1124 36 50 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.1 1983 - 1987 1124 37 50 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.4 1983 - 1987 1360 44 60 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.4 1983 - 1987 1360 58 79 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.4 1983 - 1987 1360 58 79 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 1983 - 1987 1580 53 72 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 1983 - 1987 1580 55 75 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 1983 - 1987 1580 54 74 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI 1983 - 1987 1580 76 104 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel 1983 - 1987 1769 44 60 motor diesel
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI 1983 - 1987 1905 94 128 benzina
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI 1983 - 1987 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.1 CJ 1986 - 1994 1124 44 60 benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ 1986 - 1994 1361 55 75 benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ CAT 1986 - 1994 1361 44 60 benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CT 1986 - 1994 1360 58 79 benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.6 CJ 1986 - 1994 1580 65 88 benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.6 CTI 1986 - 1994 1580 76 104 benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 1986 - 1994 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTI 1986 - 1994 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTi 1986 - 1994 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.0 1987 - 1998 954 33 45 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 1987 - 1998 1124 40 54 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 1987 - 1998 1124 44 60 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.3 Rallye 1987 - 1998 1294 74 101 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 1987 - 1998 1360 62 85 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 1987 - 1998 1361 55 75 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 1987 - 1998 1360 53 72 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 CAT 1987 - 1998 1361 44 60 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 1987 - 1998 1580 53 72 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 1987 - 1998 1580 55 75 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut. 1987 - 1998 1580 65 88 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI 1987 - 1998 1580 76 103 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel 1987 - 1998 1769 44 60 motor diesel
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 1987 - 1998 1905 88 120 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 1987 - 1998 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI 1987 - 1998 1905 94 128 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI 1987 - 1998 1905 75 102 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI 1987 - 1998 1905 88 120 benzina
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI CAT 1987 - 1998 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 305 I (581A) 1.3 1977 - 1982 1290 44 60 benzina
PEUGEOT 305 I (581A) 1.5 1977 - 1982 1472 54 73 benzina
PEUGEOT 305 I (581A) 1.5 1977 - 1982 1472 65 88 benzina
PEUGEOT 305 I Break (581D) 1.3 1980 - 1982 1290 44 60 benzina
PEUGEOT 305 I Break (581D) 1.5 1980 - 1982 1472 54 73 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.3 1982 - 1990 1290 44 60 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.5 1982 - 1990 1472 50 68 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.5 1982 - 1990 1472 54 73 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.6 1982 - 1990 1580 66 90 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.6 1982 - 1990 1580 66 90 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.6 1982 - 1990 1580 55 75 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.6 1982 - 1990 1580 54 74 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.6 1982 - 1990 1580 66 90 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 1982 - 1990 1905 75 102 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 1982 - 1990 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 D 1982 - 1990 1905 47 64 motor diesel
PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 D 1982 - 1990 1905 47 64 motor diesel
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.3 1982 - 1990 1290 44 60 benzina
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.5 1982 - 1990 1472 54 73 benzina
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.5 1982 - 1990 1472 50 68 benzina
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.6 1982 - 1990 1580 66 90 benzina
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.6 1982 - 1990 1580 54 74 benzina
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.6 1982 - 1990 1580 55 75 benzina
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.6 1982 - 1990 1580 66 90 benzina
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.9 1982 - 1990 1905 75 102 benzina
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.9 1982 - 1990 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.9 Diesel 1982 - 1990 1905 47 64 motor diesel
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.9 Diesel 1982 - 1990 1905 47 64 motor diesel
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 1985 - 1989 1580 53 72 benzina
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 1985 - 1989 1580 55 75 benzina
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 1985 - 1989 1580 76 103 benzina
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 CAT 1985 - 1989 1580 54 74 benzina
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 1985 - 1989 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 1985 - 1989 1905 75 102 benzina
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 1985 - 1989 1905 80 109 benzina
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D 1985 - 1989 1905 47 64 motor diesel
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 1985 - 1989 1905 88 120 benzina
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 1985 - 1989 1905 94 128 benzina
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 1989 - 1993 1580 65 88 benzina
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 1989 - 1993 1580 66 90 benzina
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 1989 - 1993 1580 66 90 benzina
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 Diesel 1989 - 1993 1769 44 60 motor diesel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 TD 1989 - 1993 1769 57 78 motor diesel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 1989 - 1993 1905 72 98 benzina
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 1989 - 1993 1905 80 109 benzina
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel 1989 - 1993 1905 47 64 motor diesel
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 1989 - 1993 1905 88 120 benzina
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 1989 - 1993 1905 94 128 benzina
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V 1989 - 1993 1905 108 147 benzina
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V 1989 - 1993 1905 116 158 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) 1983 - 1989 1108 35 48 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S) 1983 - 1989 1237 40 54 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 1983 - 1989 1397 43 58 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C) 1983 - 1989 1397 44 60 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 1983 - 1989 1397 49 67 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373) 1983 - 1989 1397 53 72 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R) 1983 - 1989 1397 49 67 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo 1983 - 1989 1397 77 105 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 1983 - 1989 1397 77 105 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 Turbo (B/C375) 1983 - 1989 1397 85 115 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.6 D (B/C374) 1983 - 1989 1596 40 55 motor diesel
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376) 1983 - 1989 1721 59 80 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D) 1983 - 1989 1721 64 87 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37E) 1983 - 1989 1721 69 94 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F) 1983 - 1989 1721 54 73 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L) 1983 - 1989 1721 54 73 benzina
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37N) 1983 - 1989 1721 65 88 benzina
RENAULT 12 1.3 (1170) 1969 - 1984 1289 40 54 benzina
RENAULT 12 1.3 (1170) 1969 - 1984 1289 37 50 benzina
RENAULT 12 1.3 TS (1177, 1337) 1969 - 1984 1289 44 60 benzina
RENAULT 12 1.6 Gordini (1173) 1969 - 1984 1565 83 113 benzina
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170) 1970 - 1983 1289 40 54 benzina
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170) 1970 - 1983 1289 37 50 benzina
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1177) 1970 - 1983 1289 44 60 benzina
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210) 1976 - 1983 1218 42 57 benzina
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210) 1976 - 1983 1218 42 57 benzina
RENAULT 15 (130_) 1.3 (1300) 1971 - 1980 1289 31 42 benzina
RENAULT 15 (130_) 1.6 (1302) 1971 - 1980 1565 66 90 benzina
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL 1965 - 1980 1565 40 54 benzina
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL (1152, 1153, 1157) 1965 - 1980 1565 40 54 benzina
RENAULT 16 (115_) 1.6 TS (1151, 1154) 1965 - 1980 1565 61 83 benzina
RENAULT 16 (115_) 1.6 TX (1156) 1965 - 1980 1647 66 89 benzina
RENAULT 17 1.6 1972 - 1980 1565 66 90 benzina
RENAULT 17 1.6 Gordini 1972 - 1980 1605 76 103 benzina
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340) 1978 - 1993 1397 47 64 benzina
RENAULT 18 (134_) 1.6 1978 - 1993 1647 52 71 benzina
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 1978 - 1993 1647 54 73 benzina
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341) 1978 - 1993 1647 58 79 benzina
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342) 1978 - 1993 1647 71 96 benzina
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 1978 - 1993 1565 80 109 benzina
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo (1345) 1978 - 1993 1565 92 126 benzina
RENAULT 18 (134_) 1.6 Turbo Inj. 1978 - 1993 1647 80 109 benzina
RENAULT 18 (134_) 2.0 (1343) 1978 - 1993 1995 77 105 benzina
RENAULT 18 (134_) 2.1 Diesel 1978 - 1993 2068 49 67 motor diesel
RENAULT 18 (134_) 2.1 Diesel (1344) 1978 - 1993 2068 49 67 motor diesel
RENAULT 18 (134_) 2.1 TD 1978 - 1993 2068 65 88 motor diesel
RENAULT 18 (134_) 2.2 i 1978 - 1993 2165 76 103 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350) 1979 - 1993 1397 47 64 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 1979 - 1993 1647 80 109 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 1979 - 1993 1647 52 71 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351) 1979 - 1993 1647 54 73 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351) 1979 - 1993 1647 58 79 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x4 1979 - 1993 1647 54 73 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS 1979 - 1993 1647 71 96 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo 1979 - 1993 1565 92 126 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 Turbo (1355) 1979 - 1993 1565 80 109 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 (1353) 1979 - 1993 1995 77 105 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 4x4 1979 - 1993 1995 77 105 benzina
RENAULT 18 Variable (135_) 2.1 Diesel 1979 - 1993 2068 49 67 motor diesel
RENAULT 18 Variable (135_) 2.1 Diesel (1354) 1979 - 1993 2068 49 67 motor diesel
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.2 1988 - 1994 1237 40 54 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 1988 - 1994 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 1988 - 1994 1390 55 75 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C532) CAT 1988 - 1994 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P) 1988 - 1994 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 1988 - 1994 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 1988 - 1994 1721 68 92 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 1988 - 1994 1721 65 88 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 1988 - 1994 1721 54 73 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 1988 - 1994 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 1988 - 1994 1794 67 91 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 1988 - 1994 1764 99 135 benzina
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) 1988 - 1994 1870 47 64 motor diesel
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 DT 1988 - 1994 1870 66 90 motor diesel
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 DT 1988 - 1994 1870 66 90 motor diesel
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 1991 - 1992 1721 55 75 benzina
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 1991 - 1992 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 1991 - 1992 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) 1991 - 1992 1764 99 135 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.1 TR 1988 - 1992 1108 35 48 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.2 1988 - 1992 1237 40 54 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 1988 - 1992 1390 55 75 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 1988 - 1992 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 1988 - 1992 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P) 1988 - 1992 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 1988 - 1992 1721 68 92 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533) 1988 - 1992 1721 65 88 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 1988 - 1992 1721 54 73 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 1988 - 1992 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F) 1988 - 1992 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V 1988 - 1992 1764 101 137 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 1988 - 1992 1764 99 135 benzina
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) 1988 - 1992 1870 47 64 motor diesel
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 DT 1988 - 1992 1870 66 90 motor diesel
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) 1988 - 1992 1870 66 90 motor diesel
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 1991 - 2001 1237 40 54 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.2 1991 - 2001 1171 44 60 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 1991 - 2001 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 1991 - 2001 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 1991 - 2001 1397 48 65 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 1991 - 2001 1390 58 79 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532) 1991 - 2001 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535) 1991 - 2001 1390 55 75 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 1991 - 2001 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 1991 - 2001 1721 69 94 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) 1991 - 2001 1721 54 73 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) 1991 - 2001 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) 1991 - 2001 1794 65 88 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) 1991 - 2001 1794 67 91 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) 1991 - 2001 1794 79 107 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) 1991 - 2001 1794 65 88 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V 1991 - 2001 1764 104 141 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) 1991 - 2001 1764 99 135 benzina
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D 1991 - 2001 1870 52 71 motor diesel
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D 1991 - 2001 1870 71 97 motor diesel
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) 1991 - 2001 1870 47 64 motor diesel
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) 1991 - 2001 1870 66 90 motor diesel
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 1992 - 2001 1721 69 94 benzina
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) 1992 - 2001 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) 1992 - 2001 1794 65 88 benzina
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) 1992 - 2001 1783 79 107 benzina
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) 1992 - 2001 1794 65 88 benzina
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V 1992 - 2001 1764 99 135 benzina
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) 1992 - 2001 1764 99 135 benzina
RENAULT 19 II caroserie (S53_) 1.2 1992 - 1995 1237 40 54 benzina
RENAULT 19 II caroserie (S53_) 1.4 1992 - 1995 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 II caroserie (S53_) 1.9 D 1992 - 1995 1870 47 64 motor diesel
RENAULT 19 II caroserie (S53_) 1.9 dT 1992 - 1995 1870 66 90 motor diesel
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.2 1992 - 2003 1171 44 60 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1992 - 2003 1390 55 75 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1992 - 2003 1390 57 78 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1992 - 2003 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1992 - 2003 1390 70 95 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 1992 - 2003 1390 58 79 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532) 1992 - 2003 1397 43 58 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535) 1992 - 2003 1390 55 75 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.6 1992 - 2003 1598 55 75 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 1992 - 2003 1721 54 73 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533) 1992 - 2003 1721 65 88 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B) 1992 - 2003 1721 54 73 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C) 1992 - 2003 1721 66 90 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 1992 - 2003 1794 65 88 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 1992 - 2003 1794 67 91 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) 1992 - 2003 1794 65 88 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) 1992 - 2003 1794 79 107 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) 1992 - 2003 1783 79 107 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) 1992 - 2003 1794 65 88 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) 1992 - 2003 1764 99 135 benzina
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D 1992 - 2003 1870 66 90 motor diesel
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) 1992 - 2003 1870 47 64 motor diesel
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) 1992 - 2003 1870 66 90 motor diesel
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271) 1975 - 1983 1647 71 97 benzina
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271) 1975 - 1983 1647 66 89 benzina
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1272) 1975 - 1983 1995 80 109 benzina
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1277) 1975 - 1983 1995 76 103 benzina
RENAULT 20 (127_) 2.1 Diesel (1276) 1975 - 1983 2068 47 64 motor diesel
RENAULT 20 (127_) 2.1 TD 1975 - 1983 2068 63 86 motor diesel
RENAULT 20 (127_) 2.2 (1279) 1975 - 1983 2165 85 116 benzina
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D) 1989 - 1994 1397 51 69 benzina
RENAULT 21 (B48_) 1.7 1989 - 1994 1721 55 75 benzina
RENAULT 21 (B48_) 1.7 1989 - 1994 1721 65 88 benzina
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48E) 1989 - 1994 1721 66 90 benzina
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F) 1989 - 1994 1721 54 73 benzina
RENAULT 21 (B48_) 1.9 D (B48H, B48I) 1989 - 1994 1870 47 64 motor diesel
RENAULT 21 (B48_) 2.0 (B48C) 1989 - 1994 1995 88 120 benzina
RENAULT 21 (B48_) 2.0 (B48R/Y) 1989 - 1994 1995 99 134 benzina
RENAULT 21 (B48_) 2.0 4x4 (B48R/Y) 1989 - 1994 1995 99 134 benzina
RENAULT 21 (B48_) 2.0 TXi 1989 - 1994 1995 98 133 benzina
RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B480) 1989 - 1994 2068 51 69 motor diesel
RENAULT 21 (B48_) 2.1 D (B48V/B48O) 1989 - 1994 2068 53 72 motor diesel
RENAULT 21 (B48_) 2.1 Turbo-D (B486, B488, B48V) 1989 - 1994 2068 65 88 motor diesel
RENAULT 21 (B48_) 2.2 (B48K) 1989 - 1994 2165 79 107 benzina
RENAULT 21 (B48_) 2.2 4x4 (B48K) 1989 - 1994 2165 79 107 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 1.7 (K/S481) 1986 - 1995 1721 55 75 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 1.7 (K/S482) 1986 - 1995 1721 65 88 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 1.7 (K48E) 1986 - 1995 1721 66 90 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 1.7 (K48E) 1986 - 1995 1721 66 90 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 1.7 (K48F) CAT 1986 - 1995 1721 54 73 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 1.7 (K48M) 1986 - 1995 1721 54 73 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 1.7 (K48N) 1986 - 1995 1721 64 87 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 1.9 D 1986 - 1995 1870 47 64 motor diesel
RENAULT 21 combi (K48_) 2.0 1986 - 1995 1995 85 116 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 2.0 (K483) 1986 - 1995 1995 85 116 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 2.0 (K48C) 1986 - 1995 1995 88 120 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 2.0 (K48R) 1986 - 1995 1995 99 134 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 2.0 4x4 1986 - 1995 1995 88 120 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 2.1 D (K/S486) 1986 - 1995 2068 48 65 motor diesel
RENAULT 21 combi (K48_) 2.1 D (K/S48V, K/S48O) 1986 - 1995 2068 53 72 motor diesel
RENAULT 21 combi (K48_) 2.1 D (K480) 1986 - 1995 2068 51 69 motor diesel
RENAULT 21 combi (K48_) 2.1 D 4x4 (K486) 1986 - 1995 2068 48 65 motor diesel
RENAULT 21 combi (K48_) 2.1 Turbo-D (K48A, K48W, K487, K488) 1986 - 1995 2068 65 88 motor diesel
RENAULT 21 combi (K48_) 2.2 (K48K) 1986 - 1995 2165 79 107 benzina
RENAULT 21 combi (K48_) 2.2 4x4 (K48K) 1986 - 1995 2165 79 107 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.4 (L48D) 1986 - 1997 1397 51 69 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.7 1986 - 1997 1721 66 90 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.7 (L481) 1986 - 1997 1721 55 75 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.7 (L482) 1986 - 1997 1721 65 88 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.7 (L48E) 1986 - 1997 1721 66 90 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.7 (L48E) 1986 - 1997 1721 66 90 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.7 (L48M, L48F) 1986 - 1997 1721 54 73 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.7 (L48N) 1986 - 1997 1721 64 87 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 1.9 D (L48H, L48I) 1986 - 1997 1870 47 64 motor diesel
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 1986 - 1997 1995 75 102 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 (L483) 1986 - 1997 1995 85 116 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 (L489) 1986 - 1997 1995 75 102 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 (L48C) 1986 - 1997 1995 88 120 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 (L48R) 1986 - 1997 1995 99 134 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 4x4 (L48R) 1986 - 1997 1995 99 134 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 Turbo (L485) 1986 - 1997 1995 129 175 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 Turbo (L48L) 1986 - 1997 1995 119 162 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 Turbo 4x4 1986 - 1997 1995 129 175 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.0 Turbo 4x4 (L48L) 1986 - 1997 1995 119 162 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.1 D (L480) 1986 - 1997 2068 51 69 motor diesel
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.1 D (L486) 1986 - 1997 2068 48 65 motor diesel
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.1 D (L48V, L48O) 1986 - 1997 2068 53 72 motor diesel
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.1 TD 1986 - 1997 2068 48 65 motor diesel
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.1 Turbo-D (L48A, L48W, L487, L488) 1986 - 1997 2068 65 88 motor diesel
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.2 (L48K) 1986 - 1997 2165 79 107 benzina
RENAULT 21 limuzina (L48_) 2.2 4x4 (L48K) 1986 - 1997 2165 79 107 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.0 1984 - 1993 1995 88 120 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.0 (B297) 1984 - 1993 1995 74 101 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.0 12V 1984 - 1993 1995 103 140 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.0 12V (B294) 1984 - 1993 1995 99 135 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.1 Diesel (B296) 1984 - 1993 2068 46 63 motor diesel
RENAULT 25 (B29_) 2.1 Diesel (B296) 1984 - 1993 2068 51 69 motor diesel
RENAULT 25 (B29_) 2.1 Turbo-D FWD (B290, B29W) 1984 - 1993 2068 63 86 motor diesel
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29B) 1984 - 1993 2165 79 107 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29E) 1984 - 1993 2165 89 121 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.2 (B29E) 1984 - 1993 2165 91 124 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.4 V6 Turbo (B295) 1984 - 1993 2458 133 181 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.5 V6 Turbo (B29G) 1984 - 1993 2458 151 205 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.7 V6 Injection (B298) 1984 - 1993 2664 104 141 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 (B293) 1984 - 1993 2849 115 156 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29A) 1984 - 1993 2849 100 136 benzina
RENAULT 25 (B29_) 2.8 V6 Injection (B29F) 1984 - 1993 2849 110 150 benzina
RENAULT 30 (127_) 2.1 Turbo-D (1270) 1975 - 1986 2068 63 86 motor diesel
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123) 1962 - 1993 845 19 26 benzina
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123) 1962 - 1993 845 21 29 benzina
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123) 1962 - 1993 845 25 34 benzina
RENAULT 4 (112_) 1.0 1962 - 1993 956 32 44 benzina
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C) 1962 - 1993 956 25 34 benzina
RENAULT 4 (112_) 1.1 1962 - 1993 1108 25 34 benzina
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128) 1962 - 1993 1108 25 34 benzina
RENAULT 4 caroserie (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B) 1966 - 1993 1108 25 34 benzina
RENAULT 4 caroserie (R21_, R23_) 1.1 (239B) 1966 - 1993 1108 25 34 benzina
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391) 1972 - 1985 845 26 36 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.0 (1222, 1392) 1972 - 1985 956 32 44 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.1 (1227, 1397) 1972 - 1985 1108 33 45 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1224, 1394) 1972 - 1985 1289 47 64 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225) 1972 - 1985 1289 31 42 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225, 1395) 1972 - 1985 1289 33 45 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.3 Automatik (1225, 1395) 1972 - 1985 1289 40 54 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.4 1972 - 1985 1397 118 160 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399) 1972 - 1985 1397 46 63 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.4 Alpine A5 (1223) 1972 - 1985 1397 68 93 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.4 Alpine Turbo (122B) 1972 - 1985 1397 79 108 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399) 1972 - 1985 1397 42 58 benzina
RENAULT 5 (122_) 1.4 Turbo (8220) 1972 - 1985 1397 118 160 benzina
RENAULT 6 (118_) 1.1 1969 - 1987 1108 25 34 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.1 (L421) 1981 - 1997 1108 35 48 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.2 (L42S) 1981 - 1997 1237 40 54 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.4 1981 - 1997 1397 43 58 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L422, L42C) 1981 - 1997 1397 44 60 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423) 1981 - 1997 1397 53 72 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.4 (L423, L42R) 1981 - 1997 1397 49 67 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Automatik (L423) 1981 - 1997 1397 49 67 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 1981 - 1997 1397 77 105 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo 1981 - 1997 1397 77 105 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.4 Turbo (L425) 1981 - 1997 1397 77 105 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.6 D (L424) 1981 - 1997 1596 40 55 motor diesel
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L426) 1981 - 1997 1721 59 80 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42E) 1981 - 1997 1721 69 94 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42F) 1981 - 1997 1721 54 73 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42L) 1981 - 1997 1721 54 73 benzina
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42N) 1981 - 1997 1721 65 88 benzina
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.2 dCi (DE01) 2001 - 2003 2188 110 150 motor diesel
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 1990 - 1998 1108 35 48 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.1 1990 - 1998 1108 35 48 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1990 - 1998 1149 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (5/357Y, 5/357K) 1990 - 1998 1149 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572) 1990 - 1998 1171 40 55 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577) 1990 - 1998 1239 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/3 1990 - 1998 1171 43 58 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R) 1990 - 1998 1171 40 54 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 1990 - 1998 1390 58 80 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 1990 - 1998 1390 55 75 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) 1990 - 1998 1390 58 79 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J) 1990 - 1998 1390 55 75 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) 1990 - 1998 1721 66 90 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 1990 - 1998 1794 65 88 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 1990 - 1998 1783 66 90 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C578) 1990 - 1998 1794 66 90 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) 1990 - 1998 1794 65 88 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) 1990 - 1998 1764 99 135 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) 1990 - 1998 1794 66 90 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) 1990 - 1998 1783 79 107 benzina
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 1990 - 1998 1870 40 54 motor diesel
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) 1990 - 1998 1870 47 64 motor diesel
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D 1990 - 1998 1870 40 54 motor diesel
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Electric 1990 - 1998 0 21 30
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) 1990 - 1998 1998 108 147 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.0 1998 - 2000 999 40 54 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, CB0A) 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V 1998 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, 1998 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 LPG 1998 - 2000 1149 43 58 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C) 1998 - 2000 1390 55 75 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0L) 1998 - 2000 1390 70 95 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0P) 1998 - 2000 1390 70 95 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi 1998 - 2000 1461 74 100 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi 1998 - 2000 1461 42 57 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/C2J) 1998 - 2000 1461 48 65 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB03) 1998 - 2000 1461 48 65 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB07) 1998 - 2000 1461 42 57 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB08) 1998 - 2000 1461 48 65 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB3M) 1998 - 2000 1461 47 64 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.5 dCi (B/CB3N) 1998 - 2000 1461 62 84 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 1998 - 2000 1598 79 107 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D) 1998 - 2000 1598 66 90 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL 1998 - 2000 1598 79 107 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 Hi-Flex (CB0H) 1998 - 2000 1598 79 107 Benzina/Etanol
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0E) 1998 - 2000 1870 47 64 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0J) 1998 - 2000 1870 47 64 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 dTi (B/CB0U) 1998 - 2000 1870 59 80 motor diesel
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport 1998 - 2000 1998 124 168 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 2.0 16V Sport (CB0M) 1998 - 2000 1998 124 169 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 3.0 V6 Sport (CB1A) 1998 - 2000 2946 166 226 benzina
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 3.0 V6 Sport (CB1H, CB1U, CB2S) 1998 - 2000 2946 187 254 benzina
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.1 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) 1998 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.5 dCi 1998 - 2000 1461 50 68 motor diesel
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.5 dCi 1998 - 2000 1461 48 65 motor diesel
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.5 dCi 1998 - 2000 1461 48 65 motor diesel
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.5 dCi (SB07) 1998 - 2000 1461 48 65 motor diesel
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.6 (SB0H) 1998 - 2000 1598 79 107 benzina
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) 1998 - 2000 1870 47 64 motor diesel
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) 1998 - 2000 1870 47 64 motor diesel
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) 1998 - 2000 1870 40 54 motor diesel
RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) 1998 - 2000 1870 59 80 motor diesel
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi 2005 - 2000 1461 47 64 motor diesel
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 2005 - 2000 1598 79 107 benzina
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 Hi-Flex 2005 - 2000 1598 79 107 Benzina/Etanol
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112) 1984 - 1992 1995 79 107 benzina
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112) 1984 - 1992 1995 74 101 benzina
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i (J116) 1984 - 1992 1995 87 118 benzina
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i Quadra (J116) 1984 - 1992 1995 87 118 benzina
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115) 1984 - 1992 2068 65 88 motor diesel
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 (J117) 1984 - 1992 2165 79 107 benzina
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra 1984 - 1992 2165 79 107 benzina
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117) 1984 - 1992 2165 79 107 benzina
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636) 1991 - 1996 1995 76 103 benzina
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 RTDT Quadra 1991 - 1996 2068 65 88 motor diesel
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D) 1991 - 1996 2068 65 88 motor diesel
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E) 1991 - 1996 2068 66 90 motor diesel
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G) 1991 - 1996 2165 79 107 benzina
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.8 V6 (J638, J63J) 1991 - 1996 2849 110 150 benzina
RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) 1996 - 2002 1870 72 98 motor diesel
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 1996 - 2002 1998 103 140 benzina
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) 1996 - 2002 1998 84 114 benzina
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 1996 - 2002 1998 103 140 benzina
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P) 1996 - 2002 2188 83 113 motor diesel
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D) 1996 - 2002 2963 123 167 benzina
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R) 1996 - 2002 2946 140 190 benzina
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL 1980 - 1992 1397 47 64 benzina
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 1980 - 1992 1647 52 71 benzina
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362) 1980 - 1992 1647 69 96 benzina
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 Turbo (1365) 1980 - 1992 1565 97 132 benzina
RENAULT FUEGO (136_) 2.0 TX/GTX (1363) 1980 - 1992 1995 81 110 benzina
RENAULT FUEGO (136_) 2.1 TD 1980 - 1992 2068 65 88 motor diesel
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) 1993 - 2001 1598 79 107 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 1993 - 2001 1794 69 94 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 1993 - 2001 1783 69 94 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56A/B) 1993 - 2001 1794 66 90 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56S/T/0) 1993 - 2001 1783 66 90 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 (B56Z) 1993 - 2001 1794 66 90 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) 1993 - 2001 1783 88 120 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.9 dTi (B56J) 1993 - 2001 1870 72 98 motor diesel
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 1993 - 2001 1998 80 109 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 1993 - 2001 1948 102 139 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 1993 - 2001 1998 84 114 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A) 1993 - 2001 1998 103 140 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (B56C/H/N) 1993 - 2001 1998 83 113 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M) 1993 - 2001 1948 102 139 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 D (B56F/2) 1993 - 2001 2188 61 83 motor diesel
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.2 dT (B569) 1993 - 2001 2188 83 113 motor diesel
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 (B56E/R, B565) 1993 - 2001 2963 123 167 benzina
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V) 1993 - 2001 2946 140 190 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568) 1995 - 2001 1598 79 107 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56S/T/0) 1995 - 2001 1783 66 90 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 (K56Z) 1995 - 2001 1794 66 90 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564) 1995 - 2001 1783 88 120 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.9 dTi (K56J) 1995 - 2001 1870 72 98 motor diesel
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 1995 - 2001 1998 84 114 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 (K56C/H) 1995 - 2001 1998 83 113 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M) 1995 - 2001 1948 102 139 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 D (K56F/2, S56F) 1995 - 2001 2188 61 83 motor diesel
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.2 dT (K569) 1995 - 2001 2188 83 113 motor diesel
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 (K56R, K565) 1995 - 2001 2963 123 167 benzina
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V) 1995 - 2001 2946 140 190 benzina
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.4 2004 - 2000 1390 55 75 benzina
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 2004 - 2000 1461 63 86 motor diesel
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 2004 - 2000 1461 50 68 motor diesel
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.5 dCi 2004 - 2000 1461 48 65 motor diesel
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 2004 - 2000 1598 64 87 benzina
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 2004 - 2000 1598 77 105 benzina
RENAULT LOGAN I (LS_) 1.6 2004 - 2000 1598 77 105 benzina
RENAULT LOGAN I combi (KS_) 1.4 2007 - 2000 1390 55 75 benzina
RENAULT LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi 2007 - 2000 1461 63 86 motor diesel
RENAULT LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi 2007 - 2000 1461 50 68 motor diesel
RENAULT LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi 2007 - 2000 1461 48 65 motor diesel
RENAULT LOGAN I combi (KS_) 1.6 2007 - 2000 1598 64 87 benzina
RENAULT LOGAN I combi (KS_) 1.6 2007 - 2000 1598 77 105 benzina
RENAULT LOGAN II 1.2 2013 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT MASTER I bus (T__) 28-35 2.0 1980 - 1998 1995 57 78 benzina
RENAULT MASTER I bus (T__) 28-35 2.1 D 1980 - 1998 2068 44 60 motor diesel
RENAULT MASTER I bus (T__) 28-35 2.4 D 1980 - 1998 2445 52 71 motor diesel
RENAULT MASTER I bus (T__) 30 2,2 1980 - 1998 2165 67 91 benzina
RENAULT MASTER I caroserie (T__) 28-35 2.0 1980 - 1998 1995 57 78 benzina
RENAULT MASTER I caroserie (T__) 28-35 2.1 D 1980 - 1998 2068 44 60 motor diesel
RENAULT MASTER I caroserie (T__) 28-35 2.4 D 1980 - 1998 2445 52 71 motor diesel
RENAULT MASTER I platou / sasiu (P__) 28-35 2.0 1980 - 1998 1995 59 80 benzina
RENAULT MASTER I platou / sasiu (P__) 28-35 2.5 D 1980 - 1998 2445 52 71 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 1995 - 2003 1390 70 95 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) 1995 - 2003 1390 55 75 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) 1995 - 2003 1390 52 71 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 1995 - 2003 1598 64 87 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA11, BA04, BA0B, BA1J) 1995 - 2003 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) 1995 - 2003 1598 66 90 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) 1995 - 2003 1598 55 75 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 1995 - 2003 1598 79 107 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG 1995 - 2003 1598 66 90 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) 1995 - 2003 1783 85 115 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D 1995 - 2003 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 1995 - 2003 1870 47 64 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DCi 1995 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F) 1995 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 1995 - 2003 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) 1995 - 2003 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U) 1995 - 2003 1870 59 80 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI 1995 - 2003 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) 1995 - 2003 1998 108 147 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i 1995 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) 1995 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 1996 - 2003 1390 70 95 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA0B, EA04, EA11) 1996 - 2003 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) 1996 - 2003 1598 66 90 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) 1996 - 2003 1998 108 147 benzina
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V) 1996 - 2003 1390 55 75 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) 1996 - 2003 1390 70 95 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 1996 - 2003 1598 64 87 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (La04, LA11, LA0B, LA1C, LA1J) 1996 - 2003 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S) 1996 - 2003 1598 66 90 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L) 1996 - 2003 1598 55 75 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) 1996 - 2003 1783 85 115 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U) 1996 - 2003 1870 47 64 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi 1996 - 2003 1870 75 102 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F) 1996 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y) 1996 - 2003 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N) 1996 - 2003 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U) 1996 - 2003 1870 59 80 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI 1996 - 2003 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G) 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G) 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT 1996 - 2003 1998 103 140 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 1996 - 2003 1390 70 95 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) 1996 - 2003 1598 75 102 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) 1996 - 2003 1598 66 90 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 DCi 1996 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F) 1996 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N) 1996 - 2003 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V 1996 - 2003 1998 102 139 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) 1996 - 2003 1998 108 147 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) 1996 - 2003 1998 103 140 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) 1996 - 2003 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 1999 - 2003 1390 70 95 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) 1999 - 2003 1390 55 75 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 1999 - 2003 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) 1999 - 2003 1598 66 90 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 1999 - 2003 1783 85 115 benzina
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) 1999 - 2003 1870 47 64 motor diesel
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F) 1999 - 2003 1870 74 101 motor diesel
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N) 1999 - 2003 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) 1999 - 2003 1870 59 80 motor diesel
RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi 2002 - 2000 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E) 1996 - 2001 1390 55 75 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11) 1996 - 2001 1598 79 107 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 e (JA0F) 1996 - 2001 1598 66 90 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L) 1996 - 2001 1598 55 75 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 D (JA0J) 1996 - 2001 1870 47 64 motor diesel
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dT (JA0K, JA0Y) 1996 - 2001 1870 66 90 motor diesel
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N) 1996 - 2001 1870 72 98 motor diesel
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 1996 - 2001 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 i (JA0G) 1996 - 2001 1998 80 109 benzina
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 2.0 RXE 4x4 1996 - 2001 1998 80 109 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.0 1985 - 1998 949 27 37 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.0 1985 - 1998 949 27 37 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.1 1985 - 1998 1108 33 45 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.1 1985 - 1998 1108 33 45 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.1 (F401) 1985 - 1998 1108 33 45 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.1 (F40H) 1985 - 1998 1108 33 45 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.2 1985 - 1998 1237 40 54 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.2 1985 - 1998 1171 43 58 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) 1985 - 1998 1239 40 55 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 1985 - 1998 1390 43 58 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 1985 - 1998 1390 55 75 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 1985 - 1998 1390 54 73 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F402) 1985 - 1998 1397 43 58 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F407) CAT 1985 - 1998 1397 43 58 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F40D) 1985 - 1998 1390 58 79 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F40M) 1985 - 1998 1397 44 60 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V) 1985 - 1998 1390 54 73 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.4 RN 1985 - 1998 1390 43 60 benzina
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.6 D 1985 - 1998 1596 40 55 motor diesel
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.6 D (F404) 1985 - 1998 1596 40 55 motor diesel
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) 1985 - 1998 1870 47 64 motor diesel
RENAULT RAPID caroserie (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) 1985 - 1998 1870 40 54 motor diesel
RENAULT RODEO 6 1.1 1970 - 1981 1108 25 34 benzina
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.0 12V (B542, B54E) 1992 - 1996 1995 97 132 benzina
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.1 dT (B546) 1992 - 1996 2068 65 88 motor diesel
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B541) 1992 - 1996 2165 79 107 benzina
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.2 (B543) 1992 - 1996 2165 101 137 benzina
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.5 dT (B548) 1992 - 1996 2500 83 113 motor diesel
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 Biturbo 4x4 (B545) 1992 - 1996 2963 193 262 benzina
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 (B54B, B544) 1992 - 1996 2963 123 170 benzina
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 4x4 (B54B, B544) 1992 - 1996 2963 123 167 benzina
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L) 1996 - 2000 1948 100 136 benzina
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.2 dT (B54G) 1996 - 2000 2188 83 113 motor diesel
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F) 1996 - 2000 2435 121 165 benzina
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N) 1996 - 2000 2946 140 190 benzina
RENAULT SAFRANE II (B54_) 3.0 V6 (B54M) 1996 - 2000 2963 123 170 benzina
RENAULT SPORT SPIDER (EF0_) 2.0 16V 1995 - 1999 1998 108 147 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400) 1984 - 1996 956 30 41 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 1984 - 1996 1108 33 45 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401) 1984 - 1996 1108 33 45 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H) 1984 - 1996 1108 33 45 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F) 1984 - 1996 1237 40 54 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C/407) CAT 1984 - 1996 1397 43 58 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402) 1984 - 1996 1397 43 58 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403) 1984 - 1996 1397 52 71 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J) 1984 - 1996 1397 49 67 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M) 1984 - 1996 1397 44 60 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo 1984 - 1996 1397 85 115 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo (C405) 1984 - 1996 1397 85 115 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo GT (C405) 1984 - 1996 1397 118 160 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D 1984 - 1996 1596 40 55 motor diesel
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.6 D (B/C/404) 1984 - 1996 1596 40 55 motor diesel
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 1984 - 1996 1721 64 87 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C408) 1984 - 1996 1721 54 73 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G) 1984 - 1996 1721 64 87 benzina
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 i (C409) 1984 - 1996 1721 68 92 benzina
RENAULT TRAFIC bus (T5, T6, T7) 1.4 1980 - 1989 1397 35 48 benzina
RENAULT TRAFIC bus (T5, T6, T7) 1.6 1980 - 1989 1647 48 65 benzina
RENAULT TRAFIC bus (T5, T6, T7) 1.6 4x4 1980 - 1989 1647 48 65 benzina
RENAULT TRAFIC bus (T5, T6, T7) 1.7 1980 - 1989 1721 50 68 benzina
RENAULT TRAFIC bus (T5, T6, T7) 2.0 1980 - 1989 1995 59 80 benzina
RENAULT TRAFIC bus (T5, T6, T7) 2.0 4x4 1980 - 1989 1995 59 80 benzina
RENAULT TRAFIC bus (T5, T6, T7) 2.1 D 1980 - 1989 2068 43 58 motor diesel
RENAULT TRAFIC bus (TXW) 1.7 1989 - 2001 1721 50 68 benzina
RENAULT TRAFIC bus (TXW) 1.9 D 1989 - 2001 1870 44 60 motor diesel
RENAULT TRAFIC bus (TXW) 2.0 1989 - 2001 1995 59 80 benzina
RENAULT TRAFIC bus (TXW) 2.1 D 1989 - 2001 2068 43 58 motor diesel
RENAULT TRAFIC bus (TXW) 2.1 D 1989 - 2001 2068 47 64 motor diesel
RENAULT TRAFIC bus (TXW) 2.2 1989 - 2001 2165 70 95 benzina
RENAULT TRAFIC bus (TXW) 2.2 1989 - 2001 2165 74 101 benzina
RENAULT TRAFIC bus (TXW) 2.5 D 1989 - 2001 2499 55 75 motor diesel
RENAULT TRAFIC bus (TXW) 2.5 D 4x4 1989 - 2001 2499 55 75 motor diesel
RENAULT TRAFIC caroserie (T1, T3, T4) 1.4 1980 - 1989 1397 35 48 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (T1, T3, T4) 1.6 1980 - 1989 1647 48 65 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (T1, T3, T4) 1.6 4x4 1980 - 1989 1647 48 65 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (T1, T3, T4) 1.7 1980 - 1989 1721 50 68 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (T1, T3, T4) 2.0 1980 - 1989 1995 59 80 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (T1, T3, T4) 2.0 4x4 1980 - 1989 1995 59 80 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (T1, T3, T4) 2.1 D 1980 - 1989 2068 43 58 motor diesel
RENAULT TRAFIC caroserie (T1, T3, T4) 2.1 D 4x4 1980 - 1989 2068 43 58 motor diesel
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 1.4 1989 - 2001 1397 35 48 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 1.7 1989 - 2001 1721 50 68 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 1.9 D 1989 - 2001 1870 44 60 motor diesel
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 2.0 1989 - 2001 1995 59 80 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 2.1 D 1989 - 2001 2068 43 58 motor diesel
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 2.1 D 1989 - 2001 2068 47 64 motor diesel
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 2.2 1989 - 2001 2165 70 95 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 2.2 1989 - 2001 2165 74 101 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 2.2 4x4 1989 - 2001 2165 70 95 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 2.2 4x4 1989 - 2001 2165 74 101 benzina
RENAULT TRAFIC caroserie (TXX) 2.5 D 1989 - 2001 2499 55 75 motor diesel
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (P6) 1.4 1980 - 1989 1397 35 48 benzina
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (P6) 1.6 1980 - 1989 1647 48 65 benzina
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (P6) 1.7 1980 - 1989 1721 50 68 benzina
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (P6) 2.0 1980 - 1989 1995 58 79 benzina
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (P6) 2.0 1980 - 1989 1995 59 80 benzina
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (P6) 2.1 D 1980 - 1989 2068 43 58 motor diesel
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (P6) 2.5 D 1980 - 1989 2445 51 69 motor diesel
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (PXX) 1.7 1989 - 2001 1721 50 68 benzina
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (PXX) 2.0 [RWD] 1989 - 2001 1995 59 80 benzina
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (PXX) 2.1 D [RWD] 1989 - 2001 2068 43 58 motor diesel
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (PXX) 2.1 D [RWD] 1989 - 2001 2068 47 64 motor diesel
RENAULT TRAFIC platou / sasiu (PXX) 2.5 D 1989 - 2001 2445 51 69 motor diesel
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.0 1993 - 2000 999 43 59 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 1993 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C063, C064) 1993 - 2000 1239 40 55 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) 1993 - 2000 1149 40 54 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) 1993 - 2000 1149 40 54 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) 1993 - 2000 1149 44 60 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 1993 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO I (C06_) 1.2 LPG 1993 - 2000 1149 43 58 Benzina/Autogaz (GPL)
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 (CN0D) 2007 - 2000 1149 43 58 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) 2007 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 16V (CN0K, CN0V) 2007 - 2000 1149 55 75 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 TCe 100 (CN0P) 2007 - 2000 1149 74 101 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) 2007 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) 2007 - 2000 1461 47 64 motor diesel
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U) 2007 - 2000 1461 62 84 motor diesel
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 75 2007 - 2000 1461 55 75 motor diesel
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 90 2007 - 2000 1461 55 75 motor diesel
RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) 2007 - 2000 1598 98 133 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 (E4MF) 2010 - 2000 1149 74 101 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.2 TCe 100 (E4MA) 2010 - 2000 1149 74 100 benzina
RENAULT WIND (E4M_) 1.6 (E4MB, E4MC) 2010 - 2000 1598 98 133 benzina
Recenzii (0)
Nu s-au gasit recenzii. Poti adauga unul chiar mai jos :)

Scrie un review

Detii sau ai testat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un review si ajuta-i si pe alti utilizatori automag.ro sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!



Campurile marcate cu * sunt obligatorii