Sonda Lambda, 1842

296,4 RON
Disponibilitate: Disponibil


Sonda Lambda de la producatorul NGK.
SKU: 1842
Specificatii
Secificații tehnice
Numar de legaturi5
Lungime [mm]810 mm
Echivalente OE
Producător Cod
AMC 8133450
AMC 8983502327
AUDI 036 906 262 E
AUDI 036 906 262 J
BENTLEY 036 906 262 E
BENTLEY 036 906 262 J
CADILLAC 12146312
CHEVROLET 25036979
DAEWOO 25036979
FIAT 7 604 097
GENERAL MOTORS 10 045 847
GENERAL MOTORS 12 146 312
GENERAL MOTORS 15 326 386
GENERAL MOTORS 25 036 708
GENERAL MOTORS 25 036 979
GENERAL MOTORS 25 037 082
GENERAL MOTORS 25 037 182
HOLDEN 12146312
HONDA 8-2503-697-90
ISUZU 8-12146-312-0
ISUZU 8-12146-312-1
ISUZU 8-25036-979-0
JEEP 12146312
LAMBORGHINI 036 906 262 E
LAMBORGHINI 036 906 262 J
LANCIA 7604097
OPEL 09156605
OPEL 12 36 302
OPEL 13 38 450
OPEL 352303
OPEL 352457
OPEL 558146
OPEL 558186
OPEL 62 38 236
OPEL 90299207
OPEL 90445571
SEAT 036 906 262 E
SEAT 036 906 262 J
SKODA 036 906 262 E
SKODA 036 906 262 J
VAUXHALL 3488432
VAUXHALL 3488813
VW 036 906 262 E
VW 036 906 262 J
VW 07K.121.011B
VW 07K.121.011BX
Echivalente AM
Producător Cod
AIRTEX AW6050
AIRTEX WP-2067
ASHUKI 1686-0090
ATE 27.2100-0708.3
ATE 27.2100-0710.3
BENDIX 132106B
BENDIX 3613023
BENDIX 613023
BERU ST069
BIRTH 2281
BOSCH 0986480494
Brake ENGINEERING MC1418BE
BRECO M59051
BREMBO M59051
CALORSTAT by Vernet WS2588
CECAUTO 251842
CECAUTO 2518420
CIFAM 202-187
CORTECO 21652930
DELPHI LM50021
DELPHI TD311W
DELPHI TS10075
DITAS DS1008
DOLZ A-214
EBERSPÄCHER 90.012.03
ERA 330117
FACET 7.3129
FAE 33340
FEBI BILSTEIN 02183
FIRST LINE FWP 2204
FISPA 82.559
fri.tech. PF166
FTE H20900702
GIRLING 4005160
HELLA 6PT 009 107-591
HEPU P568
HOFFER 7472077
LUCAS SNB911
MAGNETI MARELLI BSM0091
MALŇ 237931
MEAT & DORIA 82077
METELLI 05-0187
METELLI PA-1084
METZGER 0905009
MGA MC2248
MTE-THOMSON 4040
NIPPARTS J5620902
NUOVA TECNODELTA 5248
QUINTON HAZELL QCP-3735
QUINTON HAZELL XEMS67
RUVILLE 65708
SALERI PA-1488
SAMKO P10698
SIDAT 82.559
SKF VKPC 81235
STANDARD 55511
TRUSTING PF166
TRW 32967174
TRW PMF160
UNIPART GMC833
VEMO V40-72-0330-1
Masini compabitile
Marcă Model Motorizare Ani fabricație Capacitate motor kW PS Combustibil
SEAT LEON (1M1) 1.6 16 V 1999 - 2006 1598 77 105 benzina
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 16V 1999 - 2006 1598 77 105 benzina
VW BORA (1J2) 1.6 16V 1998 - 2005 1598 77 105 benzina
VW BORA combi (1J6) 1.6 16V 1999 - 2005 1598 77 105 benzina
VW GOLF IV (1J1) 1.6 16V 1997 - 2005 1598 77 105 benzina
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V 1999 - 2006 1598 77 105 benzina
Recenzii (0)
Nu s-au gasit recenzii. Poti adauga unul chiar mai jos :)

Scrie un review

Detii sau ai testat produsul? Vrem sa stim parerea ta, cu bune si rele! Scrie un review si ajuta-i si pe alti utilizatori automag.ro sa faca o alegere la fel de inspirata ca a ta!



Campurile marcate cu * sunt obligatorii